REKLAMI GEÇ

EZE İMZA ATTI

EZE İMZA ATTI

Denizlispor ilk forvet transferini Eze’yi renklerine bağlayarak gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 12 Ocak 2018 Cuma, 09:55

Denizlispor bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Eze transferinde mutlu sona ulaştı. Yeşil siyahlılar takımın sezon başından bu yana ihtiyacı olan golcü sorununu Eze ile kısmen çözmüş oldu.

İki kez düğümlenme noktasına gelen transferde özellikle dün akşam hareketli dakikalar yaşandı.

Atiker Konyaspor’un 25 yaşındaki forvetini sezon sonuna kadar kiralamak isteyen yeşil siyahlı kurmaylar futbolcu ve temsilcileri ile yaptıkları görüşmelerde ilk olarak prensip anlaşmasına varmış fakat imzayı atmadan küçük pürüzler çıkmış ve transfer durma noktasına gelmişti. Anlaşılan rakamın üzerine temsil giderlerini de isteyen futbolcunun menajerleri ile yeşil siyahlı kulüp arasındaki pürüzler dün akşam Başkan Mustafa Üstek’in uzun uğraşları sonucu giderildi.

Eze’nin Antalya’da temsilcilerinin ise Haluk Ulusoy Tesisleri’nde olduğu sıralarda anlaşılan rakamdan 10 bin Euro fazlasını isteyen futbolcunun temsilcileri ile yapılan pazarlıklar sonuç verdi. Yeşil siyahlı kulüp Eze transferini resmen duyurdu. Resmi imzayı ise Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, Antalya kampında futbolcuya attırdı.

Yeşil siyahlılar forvete bir takviye yapmayı daha düşünüyor. Owusu ile görüşmelerini sürdüren Denizlisporlu kurmaylar bu futbolcu ile anlaşılmaması ihtimaline karşın farklı arayışlara da yöneldi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..