REKLAMI GEÇ

YOK BÖYLE AMİGOLUK

YOK BÖYLE AMİGOLUK

Denizlispor’un tanınan amigolarından Ali Demirkaya stat yasağını vinçle deldi. Vince çıkan Amigo Ali taraftarları coşturmayı başardı.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 28 Nisan 2018 Cumartesi, 18:23

Denizlispor ve Gaziantepspor karşılaşmasında ilginç olaylar yaşandı. 5-0 biten maçı yeşil siyahlıların farklı şekilde önde götürdüğü sırada maraton tribününün arkasından yükselen bir vinç dikkat çekti. Vincin sebetinde ise tanıdık bir isim vardı.

Saha olaylarına karıştığı gerekçesi ile bir yıl statlardan uzaklaştırılan Denizlispor’un tanınmış taraftarı Amigo Ali, vinç kiralayarak karşılaşmayı izledi. Maçı izlemekle kalmayan Amigo Ali yine yaptı yapacağını ve taraftarı coşturmayı başardı.

Karşılaşmanın 72’nci dakikası oynanırken vincin üzerine çıkarak maraton tribünün arka kısmından taraftarlardan da yüksek bir platformdan tribünlere seslenen Amigo Ali’nin bu hareketi stattaki tüm taraftarlar tarafından alkışlandı.

Amigo Ali’nin tezahüratlarına karşılık veren ve onun istediği şekilde coşan tribün ile Amigo Ali arasında bir süre bu diyalog devam etti. Daha sonra ise polis devreye girdi ve vincin kolunun aşağı indirilmesini istedi.

Amigo Ali sezonun ilk yarısında da maç yasağını delmek için vinç kiralamış fakat bu girişiminde başarılı olamamıştı. Polisler Ali Vincin üzerine çıkar çıkmaz stat dışına atmıştı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..