REKLAMI GEÇ

MEKİK DESTEK TURUNDA

MEKİK DESTEK TURUNDA

Denizli’nin 3. Lig’deki tek temsilcisi Kızılcabölükspor, Türkiye Kupası moralinin ardından kentin bürokratlarını ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 23 Eylül 2017 Cumartesi, 13:05

TFF 3. Lig 3. GruP’ta çıktığı üç maçta yenilgi görmeyen, Türkiye Kupası’nda ise 1. Lig ekibi Ümraniyespor’u eleyen Kızılcabölükspor’da keyifler yerinde.

Sarı kırmızılı kurmaylar Başkan Osman Duran önderliğinde ziyaret turlarına başladı.

Ziyaretlerde kulübün koşullarını ve sportif başarılarını aktaran Başkan Osman Duran tüm Denizli’nin Kızılcabölükspor’a destek olması çağrısında bulundu. Sınırlı olanaklarla 3. Lig’de varlık gösteren, destek olmamasına rağmen kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan sarı kırmızılı kulüp, her sezon hem ligde hem de Türkiye Kupası’nda önemli başarıların altına imza atıyor. Sarı kırmızılı kulübün içinde bulunduğu son durum hakkında Vali Hasan Karahan, Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve İl Jandarma Komutanı Metin Düz’e bilgi veren sarı kırmızılı yönetim geçtiğimiz gün bu üç önemli imi de makamında ziyaret etti.

23092017-mekik-ic2

İlk ziyaretini İl Jandarma Komutanı Metin Düz’e gerçekleştiren Başkan Osman Duran’a yönetim kurulu üyeleri Ergün Gürel ve Serkan Dayıoğlu eşlik etti.

23092017-mekik-ic1

Vali Hasan Karahan ve İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’e yapılan ziyarette ise Başkan Duran’a yöneticiler Ergün Gürel, İsmet Gönültaş, Serkan Dayıoğlu, Ramazan Yılmazlı, Bekir Aykutlu, Bilal Dobulga ve Ahmet İlem eşlik etti. Başkan Duran ziyaret ettiği bürokratlara üzerinde isimleri yazılı 20 numaralı Kızılcabölükspor forması hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..