REKLAMI GEÇ

ASBAŞKANLAR SAVAŞI

ASBAŞKANLAR SAVAŞI

SMMMO’nun halı saha turnuvası Denizlispor’un iki asbaşkanını karşı karşıya getirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 10 Nisan 2017 Pazartesi, 11:59

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın düzenlediği, Yağmur Halı Saha’da gerçekleşen halı saha futbol turnuvasında yarı finalistler belli oldu.

İŞTE ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
Hafta sonundaki çeyrek final maçlarında ilk olarak Aygören Spor, Yeniden Yapılandırma ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 6-5 kazanan AYgören Spor adını yarı finale yazdırdı.  Turnuvanın iddialı ekiplerinden SMMMO Horoz Gücü ile Kesin Mizan normal süresi 3-3 biten maçın ardından penaltı atışlarına gitti. Penaltılarda Kesin Mizan rakibine 5-4 üstünlük sağladı ve yarı final biletini aldı.

Ters Bakiye, KDV Gücü’nü normal süresi 4-4 biten maçın uzatma bölümünde attığı tek golle geçmeyi bildi. Son çeyrek final eşleşmesinde ise Muhasebeci Tayfa, Yarengüme FC’yi 4-1’le geçerek yarı finale çıktı. Yarı final eşleşmeleri Ters Bakiye – Kesin Mizan ve Aygören Spor – Yarengüme FC şeklinde oluştu.

10042017-mali-ic1

ASBAŞKANLAR KARŞI KARŞIYA GELDİ
Çeyrek finaldeki SMMMO Horoz Gücü ve Kesin Mizan eşleşmeleri Denizlispor’un iki asbaşkanını da karşı karşıya getirdi. Horoz Gücü’nün Başkanı Taner Atilla’nın rakibi Kesin Mizan’ın sponsoru Necip İrdem’in takımı oldu.  Bu eşleşmeden Denizlispor Asbaşkanı Necip İrdem’in desteklediği takım galip ayrıldı. Turnuvada şampiyonluğu hedefleyen Atilla ise hem grup maçlarında hem eleme maçlarında iyi futboluyla dikkat çeken ekibini kutladı.

10042017-mali-ic2

Karşılaşmayı kalabalık bir kitleyle izleyen Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Osman Horzum, turnuvanın en heyecanlı maçını izlediklerini söyledi. Denizlispor Asbaşkanı Necip İrdem’in sponsoru olduğu Kesin Mizan ekibi şampiyonluk yaşamak istiyor. Kesin Mizan, İrdem’in üstlendiği sponsorluğun uğur getirdiğine inanıyor. İrdem, rakiplerinin şans yardımıyla buraya kadar geldiğini ancak kendilerinin şampiyon olacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..