REKLAMI GEÇ

Çal Garası’nın başkanından şaşırtan performans

Çal Garası’nın başkanından şaşırtan performans

Geçtiğimiz Pazar günü Süper Amatör Lig’den Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkmayı garantileyen Çal Belediyespor’un Başkanı Adnan Tatar, ameliyat masasından kalktı, 4 gün sonra da İstanbul’daki hastaneden çıkıp, Çal’a şampiyonluk sevinci yaşamaya geldi. Tatar, “Futbol sadece futboldan ibaret değil. Futbol benim yaşama sevincimi arttırdı. Çal Garası’nın başarısı, çabuk toparlanmamı sağladı” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 31 Mart 2017 Cuma, 11:52

Çal Belediye Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra Çal Belediyespor’un da başkanlığını yürüten Adnan Tatar’a bir süre önce rektum kanseri teşhisi kondu. Tatar, rahatsızlığı nedeniyle görevlerini bırakmayıp, işine daha da fazla sarılmaya başladı. Bir süre Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde kemoterapi ve radyoterapi alan Tatar, 24 Mart Cuma günü İstanbul’da Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ameliyat oldu. 26 Mart Pazar günü, Çal Belediyespor, matematiksel olarak BAL’a çıkmayı garantiledi.

Ağır bir ameliyat geçiren Tatar, ameliyattan üç gün sonra, “Takımım şampiyonluk sevinci yaşıyor, ben hastanedeyim. Taburcu olmak istiyorum” dedi. Doktorlar, izin vermedi. Tatar, 29 Mart Çarşamba günü doktoru ile bir kez daha görüştü, “Kendimi bomba gibi hissediyorum. Takımım şampiyon oldu, ben gitmek zorundayım” dedi. Doktor, Tatar’daki hızlı iyileşme ile bünyesindeki dinçliği görünce, taburcu olmasına izin verdi.
Çal’a gelen ve önce Belediye Başkanı Fethi Akcan, futbolcuları ve teknik heyet ile görüşen Tatar, “Doktorum, en az 15 gün hastanede yatarak tedavi olmam gerektiğini söyledi. Kendimi çok iyi hissediyordum. Çal’dan gelen şampiyonluk haberinin ardından daha fazla takımımdan ayrı kalamazdım. Futbol sadece futboldan ibaret değil. Futbol benim yaşama sevincimi arttırdı. Çal Garası’nın başarısı, hasta yatağımda çabuk toparlanmamı sağladı. Şu anda kendimi dünyanın en mutlu insanı hissediyorum” dedi.

Çal Belediyesporlu futbolcular geçtiğimiz Pazar günü sahasında Merkezspor ile oynadığı maça “Geçmiş olsun başkanım” yazılı pankart ile çıkmıştı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..