REKLAMI GEÇ

DENİZLİ KAYAKTA YARIŞACAK

DENİZLİ KAYAKTA YARIŞACAK

Denizli’de dört yıldır kış sporları faaliyetlerini sürdüren NİKADOS, Erzurum ve Kayseri’deki snowboard ve Alp disiplini elemelerine 8 sporcu gönderecek.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 8 Ocak 2018 Pazartesi, 15:57

Nikfer Kayak ve Doğa Turizmi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını yarışlara gönderiyor. Denizli’de yaklaşık dört yıldır kış sporları eğitimleri veren kulüp, ilk kez kulüpler bazında düzenlenen bir organizasyonda boy gösterecek.

Yarın başlayacak Türkiye Kayak Şampiyonası Snowboard Ön Eleme yarışlarına Seyhan Apalı ve Ramazan Ege ile katılacak olan NİKADOS iki sporcusunu Erzurum’a gönderecek.

Erciyes’teki müsabakalarda ise A-B grubu Alp disiplini branşında

İzlem Keysan, Görkem Keysan, Fatma Apalı, Hasan Atay, Hüseyin Onur Apalı ve Ecenaz Keysan Denizli’yi temsil edecek.

Antrenör Turhan Fikret Erdoğan’ın öğrencileri ilk kez kulüpler bazında mücadele edecekleri organizasyonda başarı kovalayacak. Sporcuların kendi olanakları ile katıldıkları yarışmanın deneyim açısından büyük önemi bulunuyor.

Denizli’de dört yıldır kış sporlarının eğitim ve tanıtımını gerçekleştirmeye çalışıan NİKADOS Başkanı Hakan Keysan, Denizli adını kış sporları alanında da duyurduklarını kaydetti. Daha çok adı futbolla bütünleşen Keysan, turnuvaya Bozdağ Kayak Merkezi’nde hazırlandıklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..