REKLAMI GEÇ

DENİZLİ ORGANİZE’DE FUTBOL HEYECANI SÜRÜYOR

DENİZLİ ORGANİZE’DE FUTBOL HEYECANI SÜRÜYOR

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzce geleneksel hale getirilen ve bu sene 15’incisi yapılan Amatör Spor Etkinlikleri kapsamında OSB Futbol Yükselme Gurubu maçları bütün hızıyla devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 17 Nisan 2017 Pazartesi, 15:28

Denizli OSB’de geleneksel hale gelen futbol turnuvasında yeni sezon başladı. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürü ve Futbol Tertip Komitesi Başkanı Ahmet Taş bütün takımlara başarılar dileyerek, “Müsabakaların bu yıl 15’incisini yapmanın ve katılımın yüksek olmasının mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Bölge Müdürlüğü olarak bu turnuvayı organize etmemizin asıl sebebi çalışanların motivasyonunu attırmak, yoğun çalışma temposuna ara vermek ve firmalar arasında kaynaşmayı sağlamaktır. Maçların her yıl olduğu gibi centilmence ve dostça bir mücadele şeklinde geçmesini temenni ediyorum.” dedi.OSB Spor Tesisleri Sorumlusu Süreyya Korkut ise “Bu yıl OSB Futbol Yükselme Grubuna katılımın yüksek olması sebebiyle OSB Futbol Ligine alınacak takım sayısını arttırarak 3 takımdan 5 takıma yükselttik. Gruplar lig usulüne göre mücadele edeceklerdir.Müsabakaların centilmence geçmesini diliyorum” dedi.

3 grupta lig usulü devam edilen mücadelelerde gruplar şu şekilde:

A Grubu’nda “AFZ Gelişim Tekstil, Nesa Tekstil, Uğurlu Oto Cam, Faber Mermercilik, Kemal Uğurlu Tekstil, Moda Tekstil ve OSB Müdürlüğü”,

B Grubu’nda “Fatih Profil, Hisar Tekstil, Karabulut Tekstil, Nisa Tekstil, Sirmersan Mermer, Bereket Enerji, ve Uspar Tekstil”,

C Grubu’nda ise “Gökhan Tekstil, NF Kimya, Özgür Tekstil, Gökdelen İskele, Uğurlu Baskı Boya, Hisarlı Dokuma, Kımıl Tekstil” takımları yer aldılar.

Grup Müsabakaları Devam Ediyor

21 takımın mücadele ettiği yükselme ligi müsabakaları oldukça heyecanlı geçiyor. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların katıldığı turnuva da şu ana kadar oynanan müsabakalar sonunda; A grubunda aldığı 3 galibiyet,bir beraberlikle AFZ Gelişim Tekstil, B grubunda 7 puan ve averajlaBereket Enerji ve C grubunda yine averajla Kımıl Tekstil takımlarının liderlikleri devam ederken gruplardaki kıyasıya mücadele ve ilk 4 takım arasına girme nisan ayı boyunca devam edecek.

İlk tur maçları sonunda sıralamada ilk 4 takımın bir üst turda mücadele edeceği Yükselme Grubu müsabakalarında, 5.6.7.sıradaki takımlar ise turnuvaya devam edemeyecekler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..