REKLAMI GEÇ

DENİZLİ OSB FUTBOL LİGİ’NDE YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

DENİZLİ OSB FUTBOL LİGİ’NDE YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nce bu yıl 14.’sü düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası’nda, yarı finalistler belli oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 25 Ekim 2016 Salı, 11:02

Grup maçları müthiş bir mücadeleye sahne olurken, yarı finalde mücadele edecek takımlar A Grubunda Gökhan Tekstil ve Gamateks Tekstil, B Grubunda Kaynak Dokuma ile Deniz Tekstil oldu.

Her yıl, sanayicileri, çalışanları iş yaşamının stresinden uzaklaştırmak ve sağlıklı yaşama teşvik etmek için düzenlenen turnuvadayarı final maçları müsabakaları çaprazlama eşleşmesi ile oynanacak. Buna göre A Grubunun birincisi Gökhan Tekstil, B Grubunun ikincisi Deniz Tekstil ile A Grubunun ikincisi Gamateks Tekstil B Grubunun birincisi Kaynak Dokuma final vizesi almaya çalışacaklar.

Birbirinden zevkli mücadelelerin yaşandığı Denizli OSB 14. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda yarı final maçları01 Kasım 2016 Salı günü oynanacak.

Gruplarında son sırada yer alan Kaynak Havlu ve Mine Kağıt takımları bir alt lige düşerken, düşen üçüncü takım 03 Kasım 2016 Perşembe günü,grup maçlarını altıncı sırada bitiren İŞKUR ve Uğurlular Tekstil takımları arasında oynanacak play-out müsabakası sonrası belli olacaktır.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..