REKLAMI GEÇ

FUTBOL CAMİASI YASTA, KADİR KANATSIZ’I KAYBETTİK

FUTBOL CAMİASI YASTA, KADİR KANATSIZ’I KAYBETTİK

Denizlispor’da futbolculuğunun yanı sıra menajerlik görevlerinde de bulunan sevilen isim Kadir Kanatsız hayatını kaybetti.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 28 Eylül 2017 Perşembe, 17:17

Denizlispor’un eski futbolcu ve menajerlerinden, Denizli Büyükşehir Belediyespor’da uzun süre idari menajerlik görevlerini üstlenen Kadir Kanatsız 50 yaşında hayatını kaybetti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeik Şirinköy Sahası’nda görev yapan Kanatsız son olarak dün kendini iyi hissetmediği için görev yerinden ayrılarak hastaneye gitti. Hastane girişinde kalbi duran Kanatsız hemen yoğun bakıma alındı. Yeniden hayata döndürülen Kanatsız’ın kalbi bu sabah iki kez daha durduysa da hayata tutunmayı başardı. Öğleden sonra bir kez daha kalp krizi geçiren Kadir Kanatsız hayata döndürülemedi. Bir süre önce yine kalp krizi nedeniyle ciddi bir rahatsızlık geçiren Kanatsız’ın vefatı Denizli’de futbol camiasını derinden üzdü. Kanatsız evli ve bir çocuk babasıydı. Denizli futboluna hem futbolcu olarak hem de bazı kulüplerde idari menajer olarak hizmet etmiş kentin ilk yeril spor gazetesinin kurulmasına da ön ayak olmuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..