REKLAMI GEÇ

HONAZ STADINA KAVUŞTU

HONAZ STADINA KAVUŞTU

Yıllardır toprak sahasıyla hizmet veren Honaz Stadyumu geçtiğimiz yıl bakıma alınmıştı. FİFA standartlarına uygun sentetik çim olarak yapılan stadyum, Honaz Belediyesi’ne devredildi.

Emrah Varol / DENİZLİSPORHABER / 19 Eylül 2017 Salı, 13:44

Denizli 1. Amatör Küme’de mücadele eden Honazspor’un maçlarını oynadığı Honaz Stadyumu, sahasının toprak olması nedeniyle geçtiğimiz yıl bakıma alınmıştı. Honazpsor bu süreçte iç saha maçlarını da deplasmanlarda oynamak zorunda kalmıştı.Yapılan çalışmaların ardından FİFA standartlarına uygun sentetik çim olarak yapılan stadyumun ayrıca tribünleri ve soyunma odaları da baştan yapıldı. Geçtiğimiz hafta Denizlispor U-17 takımının maçlarını oynadığı stadyumun Honaz Belediyesi’ne devir işlemi de gerçekleşti. Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Ahmet İbanoğlu, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ile bir araya gelerek stadyumun Honaz Belediyesi’ne devrolduğuyla ilgili imzaları attı.

Konuyla ilgili konuşan Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, ‘’FIFA standartlarındaki ölçüler ve sentetik çim kalitesi ile yapımı tamamlanan modern Honaz Stadımızı, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ahmet İbanoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen protokol ile Honaz Belediyesi olarak devraldık. Başta Honazsporumuzun maçları olmak üzere bir çok spor müsabakasına ev sahipliği yapacak stadımız Honazımıza hayırlı olsun’’dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..