REKLAMI GEÇ

Honazspor’dan Devecioğlu’na teşekkür plaketi

Honazspor’dan Devecioğlu’na teşekkür plaketi

Denizli 1. Amatör Küme takımlarından Honazspor başkan ve yöneticileri, başlayacak olan yeni sezon öncesi takıma büyük destek veren Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’na teşekkür plaketi verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 6 Eylül 2017 Çarşamba, 10:12

Denizli 1. Amatör Küme takımlarından Honazspor, yeni sezon hazırlıklarına bu yıl erken başladı. Yaz boyunca antrenman yapan ve çeşitli eksiklerini gidermek için çalışmalar yürüten Honazspor, sezon başlamadan Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nu ziyaret etti. Honazspor Başkanı Ramazan Birgi, Honazspor Teknik Direktörü Mesut Türkoğlu ve Honazspor Kaptanı Ünal Uçar’ın hazır bulunduğu ziyarette, takımın geçen yılki performansı ve bu yıl yapılacaklar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başka Devecioğlu, ‘’ Bugüne kadar yapmış olduğumuz ve artarak devam edecek olan desteklerimizden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular. Honazspor olarak yeni sezonda daha genç ve yeni oyunculardan kurulu dinamik bir kadro ile yapacağı mücadelelerinde başarılı maçlar çıkarmalarını diliyorum’’dedi.

Honazspor Başkanı Ramazan Birgi de takıma verdiği büyük desteklerden dolayı Başkan Devecioğlu’na teşekkür plaketi verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..