REKLAMI GEÇ

İSTANBUL FITNESS A’DAN YENİ YIL SÜRPRİZİ

İSTANBUL FITNESS A’DAN YENİ YIL SÜRPRİZİ

Bölgenin en büyük spor kompleksi ve sağlık merkezi İstanbul Fitness A yeni yıl öncesi Denizlililere sürpriz yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 22 Aralık 2017 Cuma, 09:54

Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonları yetiştiren, Türkiye’nin vücut geliştirme ve fıtness sektöründeki öncü isimlerinden Necdet Toprak’ın işlettiği ve bölgenin en büyük spor kompleksinin yanı sıra sağlık merkezi özelliği de taşıyan İstanbul Fıtness A, yeni yıla yeni sürprizlerle giriyor.

AquaCity içinde yer alan Aquamall’da 2 bin metrekare kapalı 2 bin metrekare açık alana sahip tesis, Denizli’yi forma sokmak için başlattığı yolculuğunda ailesini her geçen gün daha da genişletiyor.

İŞTE O SÜRPRİZLER
Sadece forma girmek isteyenlerin değil, formda kalmak isteyen sporcuların da çekim merkezi haline dönüşen İstanbul Fıtness A, yılın son kampanyası ile sporseverlere sesleniyor.

Yılın son kampanyasında üyelerine yüzde 20 indirim ve 3 aylık ücretsiz üyelik verecek olan İstanbul Fıtness A’nın bu kampanyası 31 Aralık’a kadar yapılan başvuruları kapsıyor.

Ayrıca 31 Aralık’a kadar İstanbul Fıtness A’yı ziyaret eden kişiler arasında yapılacak çekilişle bir kişiye 3 ay ücretsiz üyelik hediye edecek. Ücretsiz hediyelik paketi ise sınırsız olacak.

DENİZLİ’NİN EN MODERN TESİSİ
Deneyimli eğitmenleri ile Denizli’ye kaliteli spor ve sağlık hizmetini tanıştıran İstanbul Fıtness A hemen her branşta açtığı kursların yanı sıra yüzme, tenis, zumba, spinning, pilates, reformer plates, crunch, personel trainer ve crossfit seçenekleri ile kent insanına sesleniyor. Çocuklar için ise farklı seçenekler yeni fırsatlar tanıyor.  Bir yaşam alanı olarak tasarlanan tesis kişiye göre çalışma programı, yüksek kaliteli ekipman ve eğitmenleri ile üyelerine özel hissettirmeyi sürdürüyor.

 

İLETİŞİM
Kayalar Mah. Menderes Bulvarı 3 Numaralı Ticaret Bloğu No 185 İç kapı No: 55 Aquamall Merkezefendi / DENİZLİ
TLF: 0 850 811 76 60 – 0 538 440 69 79
E-POSTA: info@fitnessa.com
www.istanbulfitnessa.com

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..