REKLAMI GEÇ

Mali müşavirlerden futbol turnuvası

Mali müşavirlerden futbol turnuvası

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası halı saha turnuvası düzenledi. 10 takımın yer aldığı turnuvadaki ekipler takımlarına renkli isimler vermeyi seçti.

Selami Aydın / DENİZLİSPORHABER / 2 Mart 2017 Perşembe, 10:31

Sosyal faaliyetlere ağırlık veren Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası halı saha turnuvası organize etti. sportif ve sosyal faaliyetler komisyonu organizasyonunda gerçekleştirilen etkinliğe 10 takım müracaat etti.

Mali müşavirler, stajyerler ve büro çalışanlarının yer alabildiği takımlar Cumartesi gününden itibaren Akkonak’taki Yağmur Halı Saha’da oynanacak.

02032017_mali_ic1

İLGİNÇ TAKIM İSİMLERİ
Turnuvaya katılan mali müşavirler takımlarına genellikle meslek jargonlarından faydalanarak isim vermeyi seçti. İki grupta mücadele edecek takımlar arasında ilk ikide boy gösteren başarılı takımlar final maçlarında bir kez daha kozlarını paylaşacak.  Mavi Grup’ta yer alan takılar Muhasebeci Tayfa, Kesin Mizan, Yeniden Yapılandırma, KDV Gücü ve FC Denizli 3568 oldu.

Beyaz Grup takımları ise Mevzu Spor, Aygören Spor, Ters Bakiye, SMMM Horoz Gücü ve Yarengüme FC’den oluştu.

02032017_mali_ic2

HORZUM VE ATİLLA BAŞLAMA VURUŞU YAPTI
Turnuvanın gösteri maçı dün akşam gerçekleşti. Tüm takımların oyuncularından kurulu iki karma takım gösteri maçında bir araya geldi. Maçın başlama vuruşunu Denizli SMMMO Başkanı Ali Osman Horzum ile Denizlispor Asbaşkanı ve Mali Müşavir Taner Atilla gerçekleştirdi. Başkan Horzum sosyal etkinliklere ağırlık verdiklerine değinerek, “Sadece üyelerimize değil büro çalışanlarına da yönelik olan bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlarıma  teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikleri sık sık gerçekleştirmek istiyoruz. Büyük bir aile olduğumuzun bilincindeyiz. Bizi bir araya getirecek her türlü güzelliğe varız” dedi. Denizlispor Asbaşkanı Taner Atilla ise meslek mensuplarının spora yönelmelerini görmekten mutluluk duyduğunu belirtti. Denizlispor Asbaşkanı Atilla da SMMO Horoz Gücü takımına başkanlık yapıyor. Açılış maçında boy gösteren takımlara ve kendi takımına forma hediye eden Taner Atilla, grubun iddialı takımlarından birisi olduklarını dile getirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..
 

sadri yılmaz   -  Bağlantı 2 Mart 2017, 15:22

mali müşavirler, stajyerler tamamda, büro çalışanlarının katıldığı bir turnuvada şirketlerde çalışan muhasebeciler niçin katılamıyor. Bizlerin niye haberi yok.. ilk önce kendi içimizde birlik sağlanmalı..