REKLAMI GEÇ

Mehmetçik’e halı saha

Mehmetçik’e halı saha

Pamukkale Belediyesi, Lütfi Ege O.O bahçesine halı saha yaptı, Mehmetçik Mahallesi sakinlerinin kullanmasını istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 24 Ekim 2016 Pazartesi, 11:15

Denizli’de herkesi spor yapmaya teşvik eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin spor yatırımlarını sürdürüyor. Gürlesin son olarak Mehmetçik Mahallesi’ndeki Lütfi Ege O.O’nun bahçesine halı saha yaptı.

İlçenin dört bir yanında devam eden spor yatırımları bir bir tamamlanırken, Pamukkale BElediyesi çocukların ve gençlerin spor yapmalarını istiyor.

Birçok noktada halı saha yapımları tamamlayan Pamukkale Belediyesi, kısa zaman içinde Uzunpınar ve Akhan Mahallesi ile Kuşpınar Mahallesi Saadet Erioğlu İlkokulu bahçesinde halı sahadan basketbola, voleyboldan oyun alanı ve izleyici tribününe kadar birçok branşta sporun yapıldığı komplekslerini ilçeye kazandırmıştı.

24102016_pam_ic

Mehmetçik Mahallesi’nde tamamlanan halı saha da törenle açıldı. İlçede bir bir yatırımları halkın hizmetine sunmaya devam ettiklerini ve önemli bir yatırımın açılışını yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Gürlesin ise, “Sağlıklı yaşamın anahtarı olan sporu ilçemizde özendirmek için, çocuklarımızın, gençlerimizin ve vatandaşlarımızın spor yapmalarına olanak tanıyacak spor tesislerinin bir bir yatırımını gerçekleştiriyoruz. Dev tesislerin yanında onlarca halı sahayı da ilçemize kazandırdık. Lütfi Ege Ortaokulu bahçesinde ‘Öğrencilerimiz, gençlerimiz ve vatandaşlarımız spor yapsın’ diye halı saha yatırımını tamamlayarak törenle hizmete açıyoruz. Burada spor yapacak başta öğrencilerimize, gençlerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Güçlü Türkiye’mizin teminatı olan çocuklarımız, gençlerimiz spor yaparak sağlıklı yaşamla geleceklerini aydınlatacak. Sporcularımız buradan yetişecek. Biz ilçemizde uygun olan her okulun bahçesinde böyle yatırımları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Denizli Milletvekili Şahin Tin de törendeki konuşmasında yatırımların süreceğini söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..