REKLAMI GEÇ

MİLLİ BASKETÇİLERDEN BAŞKAN ZOLAN’A ZİYARET

MİLLİ BASKETÇİLERDEN BAŞKAN ZOLAN’A ZİYARET

Avrupa Şampiyonu olan İşitme Engelliler U-20 Bayan Basketbol Türk Milli Takımı’nda oynayan Denizlili sporcular Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 6 Kasım 2017 Pazartesi, 09:16

Polonya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda tüm rakiplerine üstünlük sağlayarak şampiyon olan U-20 Bayan Basketbol Türk Milli Takımı’nda oynayan Denizlili sporcular Feyzanur Bal ve Ümeyra Gündem Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete katılan Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Sevil Güngör, Denizlili şampiyon sporcuların bugüne kadar katıldığı müsabakalarda yaşadıkları başarıları anlattı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençlere fırsat verildikçe bu tür başarıların sağlanacağını belirtti.

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Çocuklarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah başarıları daim olsun. Biz her zaman gençlerimizin yanındayız. Elimizden ne geliyorsa vermek noktasında gayret göstereceğiz. İnşallah spordaki başarılarımız daha iyiye daha güzele gidecek. Sizler örnek olacaksınız. Ben başarılarınızdan dolayı  tebrik ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..