REKLAMI GEÇ

OSB FUTBOL YÜKSELME GRUBU İLK TUR MAÇLARI SONA ERDİ

OSB FUTBOL YÜKSELME GRUBU İLK TUR MAÇLARI SONA ERDİ

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen ve Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmaların katılımı ile düzenlenen OSB Futbol Yükselme Grubu ilk tur müsabakaları sona erdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 11 Mayıs 2017 Perşembe, 09:08

3 grupta 21 takımın mücadele ettiği OSB Futbol Ligi Yükselme Grubu müsabakaları ilk tur maçları sonunda sıralamada ilk 4 içinde bitiren 12 takım bir üst turda mücadele etmeye hak kazandılar.

A grubunda AFZ Gelişim Tekstil, OSB Müdürlüğü,  Nesa Tekstil, Uğurlu Oto Cam, B grubundaUspar Tekstil, Bereket Enerji, Sirmersan Mermer, Hisar Tekstil, C grubunda ise Kımıl Tekstil, Gökhan Tekstil Konfeksiyon, Özgür Tekstil, Uğurlu Baskı Boya, takımları gruplarını ilk 4 içinde bitirerek bir üst turda mücadeleye devam edecekler.

OSB Spor Tesisleri Sorumlusu Süreyya Korkut yaptığı açıklamasında “Ramazan ayına denk gelmesi dolayısıyla müsabakaların bundan sonraki bölümü Temmuz ayı içinde oynanacak.İkinci tur müsabakaları 6’şarlı 2 grup şeklinde oynanacak. Gruplarını 1.sırada bitiren 2 takım direkt OSB Ligine yükselecek. Gruplarında ikici ve üçüncü sırada bitiren takımlar çapraz eşleşme ile mücadele edip galip gelen 2 takım OSB Ligine yükselecek olup son takım ise gruplarındaki 4.5. sıradaki takımlardan çapraz eşleşmede galip gelen takım olacak. Böylece bu sene 5 takım birden OSB Ligine yükselmiş olacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..