REKLAMI GEÇ

OSB YÖNETİMİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

OSB YÖNETİMİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Denizli Organize Sanayi Bölge yönetimi, gelenekselleşen futbol turnuvasının bu yılki organizasyonuna Şehit Muhammet Arıkan ismini verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 23 Eylül 2017 Cumartesi, 12:44

Mardin’de teröristlerle girdiği çatışmada kahramanca şehit olan Denizlili Uzman Çavuş Muhammet Arıkan’ın adı, Denizli OSB Müdürlüğü’nün gelenekselleşen OSB Futbol Süper Ligi’ne verildi.

Her yıl Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firmaların katılımı ile iki ayrı futbol turnuvası düzenleyen Denizli OSB yönetimi, kısa süre önce tamamlanan Yükselme Ligi’nde mücadele eden takımlardan başarılı olanlarını üst lig olan OSB Futbol Süper Ligi’ne davet ediyor.

OSB bünyesindeki firmalar arasındaki dostlukları pekiştirmek, çalışanları sosyal aktivitelerde bir araya getirmek amacı ile organize edilen turnuva 16 takımın katılımı ile başladı.

Tertip Komitesi Başkanı da olan OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş’ın teklifi ile iş dünyası Denizlili şehit Muhammet Arıkan’a vefa göstererek turnuvanın adını şehidin ismiyle onurlandırdı.

Şehit Arıkan’ın kardeşi Mesut Arıkan ve kuzeni Halil İbrahim Arıkan da OSB bünyesinde firmalarda çalışıyor.

Tertip Kurulu Başkanı Ahmet Taş, bu yıl 15.si yapılan ve Kasım ayı içerisinde sonlanması planlanan OSB Süper Ligi Şehit Uzman Çavuş Muhammet Arıkan Sezonu’nun, yaşanan acı olay nedeniyle buruk geçtiğini, bu üzücü olayların tüm takımları derinden etkilediğini belirtti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..