REKLAMI GEÇ

OSB’DE BEREKET ENERJİ VE GÖKHAN TEKSTİL KAPIŞACAK

OSB’DE BEREKET ENERJİ VE GÖKHAN TEKSTİL KAPIŞACAK

OSB Ligi’ne çıkma mücadelesinde finalin adı Bereket Enerji ve Gökhan Tekstil oldu. İki takım perşembe günü şampiyonluk maçına çıkıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 8 Ağustos 2017 Salı, 10:42

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nün geleneksel hale getirdiği OSB Yükselme Grubu Futbol Ligi’nde finalin adı Berket Eneriji – Gökhan Tekstil oldu.

3 Grup’ta 21 takımın mücadele ettiği yükselme liginde ilk gruplardan çıkan takımlar daha sonra iki grupta toplanıp mücadelelerine devam etmişti. A Grubu lideri Gökhan Tekstil ile B Grubu lideri Bereket Enerji finale çıkan takımlar oldu. Denizli OSB Ligi’ne çıkmayı daha önceden garantileyen yüksel gruplarının iki lideri Perşembe akşamı şampiyonu belirleme maçında karşı karşıya gelecek.

12 takımın yer aldığı ikinci grup maçlarında rakiplerini altına alarak sıralama maçı oynayacak diğer takımlar ise şöyle; Uspar Tekstil, Uğurlu Oto Cam, AFZ Gelişim Tekstil, Nesa Tekstil, Kımı Tekstil, Uğurlu Baskı Boya, Özgür Tekstil ve Sirmersan Mermer

Sıralama maçlarının tamamı perşembe günü OSB bünyesindeki halı sahada oynanacak. Üst lige çıkmayı başaran takımlar ise bundan sonra OSB Ligi’nde çim sahada mücadele verecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..