REKLAMI GEÇ

PAMUKKALE BAHAR TURNUVASI İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

PAMUKKALE BAHAR TURNUVASI İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

Pamukkale Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği İlkbahar Futbol Turnuvası’nda kayıt işlemleri başlıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 17 Mart 2017 Cuma, 09:28

Her yıl iki dönemde halı saha futbol turnuvası gerçekleştiren Pamukkale Belediyesi İlkbahar 2017 Futbol Turnuvası’nın kayıtlarına başlıyor. Mahalleler arasında kaynaşmayı sağlamak ve en önemlisi Denizlilileri spor yapmaya teşvik etmek amacı ile gerçekleşen organizasyonun kayıt işlemleri 20 Mart tarihinde açılacak ve 10 Nisan’a kadar sürecek. Detaylı bilgi almak isteyenler Pamukkale Belediyesi’nin resmi internet sitesine başvurabilecek.

Bu yıl beşinci kez gerçekleşecek turnuvanın kura çekimi 11 Nisan’da gerçekleşecek.Her mahallenin ikişer takımla temsil edileceği turnuvada maçlar 14 Nisan’dan itibaren oynanmaya başlanacak. Yaklaşık bir ay sürecek turnuva final maçı ile tamamlanacak.

17032017_pam_ic

Pamukkale’de 5. Futbol Şöleni İlkbahar 2017 Halı Saha Futbol Turnuvası’na tüm gençleri davet eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Biz sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu hem bu etkinliğimizle hem de mahallelerimize  yaptığımız halı sahalarla gösterdik. Bazı bölgelerde sadece halı saha değil spor kompleksi de yaptık. Bu tesislerin kullanılması için de turnuvalar düzenliyoruz. Mahalleler arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz ve büyük ilgi gören halı saha futbol turnuvamızın hazırlıkları tamamlandı. Gençlerimiz takımlarını kurarak bu önemli etkinliğe katılabilir. Daha önce 4 kez düzenlediğimiz ve büyük çekişmeye sahne olan turnuvamıza tüm gençlerimizi davet ediyoruz” dedi. 2016 yılının sonbaharında yapılan son turnuvada Pamukkale FC mutlu sona ulaşmıştı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..