REKLAMI GEÇ

PAÜ TAKIMLARI KUPALARINI REKTÖR BAĞ’A GÖTÜRDÜ

PAÜ TAKIMLARI KUPALARINI REKTÖR BAĞ’A GÖTÜRDÜ

PAÜ Futsal ve basketbol takımları kazandıkları kupalarla birlikte Rektör Hüseyin Bağ’a ziyaret gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 12 Ocak 2018 Cuma, 13:12

Katıldıkları turnuvalarda Pamukkale Üniversitesi’ni başarıyla temsil eden Futsal ve kadın basketbol takımları, yönetici, antrenör ve sporcuları ile Rektör Hüseyin Bağ’ı ziyaret etti.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun Afyon’da düzenlenen salon futbolu turnuvasında PAÜ Erkek Salon Futbolu Takımı birincilik, Eskişehir’de düzenlenen turnuvada ise PAÜ Kadın Basketbol Takımı üçüncülük başarısı elde etmişti. Turnuvada derece elde eden takımların üyeleri ve antrenörleri Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı makamında ziyaret ederek kupalarını takdim etti.

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, her iki takımın antrenör ve oyuncularını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Rektör Prof. Dr. Bağ, ‘Bilimin yanında kültürel ve spor gibi sosyal alanlarda elde edilen başarılar üniversitemizi gururlandırmakta ve bizleri daha iyiye taşımak konusunda motive etmektedir. Bizler, her zaman öğrenci odaklı yönetim anlayışımızla üniversitemizin adını her alanda başarıyla temsil eden öğrencilerimize gerekli konularda destek vermeye devam edeceğiz’ şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, turnuvalarda başarı elde eden takım üyeleri ve antrenörlerine hediye takdim etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..