REKLAMI GEÇ

Satrançta dev organizasyon Uğur Okulları’nda

Satrançta dev organizasyon Uğur Okulları’nda

49 okul, 92 takım ve 463 sporcu, Uğur Okulları’nın sponsorluğunda Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda bir araya geliyor. Turnuva Cumartesi-Pazar günü Uğur Çamlık Kampüs’te gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 5 Ocak 2018 Cuma, 13:07

Denizli’nin eğitim alanındaki başarısında önemli bir yere sahip özel okullar, sporda da iddialı çıkışlar yapıyor.  Yüksekçıta Koleji’nin basketbolda yarattığı heyecanının ardından şimdi de Uğur Okulları, satrançta kentin en önemli organizasyonlarından birine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Uğur Okulları, Milli Eğitim Müdürlüğü, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü bir araya gelerek dev bir organizasyon için düğmeye bastı.

İlkokullar, ortaokullar ve liseler olmak üzere 3 ayrı kategoride onlarca takım ve yüzlerce sporcu yarın başlayacak olan Okullar Arası Satranç Turnuvası için Uğur Okulları Çamlık Kampüsü’nde bir araya gelecek.

Uğur Okulları’nın sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan turnuvaya, lise kategorisinde 15 okul, 19 takım ve 93 sporcu, ortaokul kategorisinde 15 okul, 31 takım ve 155 sporcunun yanı sıra ilkokul kategorisinde 19 okul, 42 takım ve 215 sporcu katılacak.

6-7 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilecek turnuvada toplamda 92 takımdan 463 sporcu derece elde etmek için mücadele verecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..