REKLAMI GEÇ

Şölende heyecan dorukta

Şölende heyecan dorukta

Sonbahar Halı Saha Turnuvası’nın ikinci gününde 8 takım tur atladı.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 15 Kasım 2016 Salı, 10:21

Pamukkale Belediyesi’nin ilçe sınırları içinde yaptığı halı sahalarda oynanan “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası” maçlarında heyecan devam ediyor. Geçen hafta cuma günü yapılan maçlar sonunda Küçükderespor, Gözlerspor, Kaplanlarspor, Aziziye Osmanlıspor, Haytabey Avengers FC, Kervansaray FC, Bağbaşı Şirinler FC ve Develi FC takımları ikinci tura adlarını yazdırmıştı.

8 TAKIM DAHA TUR ATLADI
İlk turun ikinci gün maçlarına Kale, Karahayır ve Kuşpınar sahaları ev sahipliği yaptı. Kuşpınar’da yapılan ve normal süresi 8-8 berabere biten maçta Cankurtaranspor Deliktaş Ezberbozanspor’u penaltılar sonunda 13-12 yenerek tur atlarken, Dost İstiklalgücü Güzelköy Telvehane FC’yi 17-1 yenerek adını 2. Tura yazdırdı. Karahayıt’ta oynanan maçlarda ise Kalespor, Pamukkalespor’u 7-6 yenerken, Goncalı Sancak Mehter Kurtluca Kartalspor’u 8-4 yendi. Çerkez Mahallesi Akköyspor ise Uzunpınarspor engelini 7-4’lük skorla geçip, ikinci tura çıktı. Kale’deki maçlarda ise Karakovaspor Zümrüt City’i 9-3, Yeniköyspor Zeytinköyspor’u 6-4 ve Goncalı Avşar Gençlikspor ise Yukarışamlıspor’u 6-2 yenerek tur atladı.

ÇARŞAMBA GÜNÜ 5 MAÇ OYNANACAK
“Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda ilk turun son maçları Çarşamba günü oynanacak. Irlıganlı sahasında saat 20.00’de Karahayıtspor ile Pınarkent Bulls takımı mücadele ederken, 21.00’de Kurtlucaspor ile Pamukkale FC karşılaşacak. Mehmetcik’te ise saat 20.00 Hacıkaplanlar Kaplan City- Anafartalar Altın Ayaklarspor, 21.00’de Atalar Muhallebiyespor – Karşıyaka İdman Yurdu ve 22.00’de de Fatih Mahallesi Şahinspor – Dokuzkavaklar Reyhanispor maçları yapılacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..