REKLAMI GEÇ

YENİDEN YAPILANDIRMA VE HOROZ GÜCÜ LİDER

YENİDEN YAPILANDIRMA VE HOROZ GÜCÜ LİDER

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın düzenlediği halı saha turnuvasında grup maçlarının tamamlanmasına bir hafta kala mücadele sertleşti.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 26 Mart 2017 Pazar, 12:47

Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nın bu yıl ilk kez düzenlediği halı saha turnuvasında meslek mensupları kozlarını maçlarda paylaşıyor.

Sahadaki sert mücadelenin yanı sıra takım isimleri ile de öne çıkan turnuvada iki grupta 5’er takım mücadele ediyor.

İŞTE MAVİ GRUPTA  SON DURUM
Grup müsabakalarının bitimine bir maç kala Mavi Grup’ta oynadığı üç maçını da kazanan Yeniden Yapılandırma performansı ile final grubuna katılmaya çok yaklaştı.

Ligde topladığı 9 puanla lider durumda olan lider son hafta yakın takipçisi Kesin Mizan ile karşı karşıya gelecek. Mavi Grup’ta Muhasebeci Tayfa, Kesin Mizan ve KDV gücü 7’şer puan toplamayı başarırken Futbol Club 3568 henüz puanla tanışamadı. Son hafta Muhasebeci Tayfa maçsız geçecek ama KDV Gücü – FC Denizli 3568’i ağırlayacak.

İŞTE BEYAZ GRUPTA SON DURUM
4 hafta sonunda Beyaz Grup’taki mücadele de son derece çekişmeli bir hal aldı. SMMMO Horoz Gücü maç kaybetmeden 7 puan toplayarak liderlik koltuğuna kuruldu. Ters Bakiye 6, Aygören Spor 5, Yarengüme Spor 4 puan toplarken Mevzu Spor puanla tanışamadı.

Son maçında Mevzu Spor’u 8-1’le geçen SMMMO Horoz Gücü  son haftada Yarengüme FC’yi ağırlayacak: Grupta son hafta Aygören Spor ve Ters Bakiye final grubu için kapışacak. Aygören Spor ise haftayı BAY geçirecek ve büyük bir avantaj kaybetmiş durumda.

BAŞKAN TURNUVAYI YAKINDAN TAKİP EDİYOR
Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Osman Horzum çekişmeli geçen turnuvayı yakından takip ediyor. Bu tür sosyal etkinliklerin artırılacağını söyleyen Başkan Horzum, “Takımlarımız sahada centilmence mücadele ediyor. Buradaki dostluk, kardeşlik ortamının tüm Türk futboluna örnek olmasını diliyorum” dedi.

ATİLLA’NIN TAKIMI İDDİALI
Denizlispor Mali ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkanı Taner Atilla da turnuvada SMMMO Horoz Gücü takımının başkanlığını yürütüyor. Tüm takıma forma hediye eden Başkan Atilla şampiyonluk beklediğini gizlemiyor. Takımının üç maç sonunda mağlubiyetsiz lider oluşunu değerlendiren Atilla, “Bu tür sosyal faaliyetlerde bir araya gelmek çok çok önemli. Burada elbette bir aile ortamı içinde olsak da rekabeti üst seviyede yaşıyoruz. Ben takımımdan şampiyonluk bekliyorum” dedi. Atilla’nın iki kardeşi Şenol ve Eser Atilla da SMMMO Horoz Gücü’nün etkili silahları arasında yer alıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..