REKLAMI GEÇ

YOĞUN MESAİYE MASA TENİSİ MOLASI

YOĞUN  MESAİYE MASA TENİSİ MOLASI

Denizli’nin istihdam yükünü çeken OSB’de çalışanların katıldığı masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 12 Mayıs 2017 Cuma, 10:49

Denizli OSB Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Denizli Masa Tenisi Temsilciliği binlerce çalışanın bulunduğu Organize Sanayi Bölgesi’nde masa tenisi turnuvası düzenledi. Turnuvaya 27 firma takımı müracaat etti.

Açılış maçını Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz’in yaptığı gösteri maçını Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı, OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, Denizli Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Aki ile çok sayıda OSB çalışanı izledi.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde 9 Mayıs 2017 tarihinde başlayan turnuvanın finali 23 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak. Turnuvanın ilk günü çekişmeli maçlara sahne oldu. Sporcular centilmenlik içerisinde kıyasıya mücadele ettiler.

OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak spora büyük önem verdiklerini belirterek, “Çalışanlarımızın farklı bir şekilde zaman geçirmeleri için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Futbol,basketbol ve diğer spor dallarında da turnuvalar düzenledik. Bu gün başlattığımız Masa Tenisi Turnuvası’na katılım yüksek oldu. Organize Sanayi Bölgemizde toplam 25.000 çalışanımız var. Çalışanlarımızın iş yoğunluğu ve stresli iş yükünü hafifletmek amacıyla çeşitli sportif faaliyetler düzenlememiz gerekiyor. Bu yüzden masa tenisi turnuvası düzenlenmesine karar verdik. Şu anda futbol müsabakalarımız da devam etmektedir.

12052017-osb-ic

Yaptığımız bu sportif faaliyetler neticesinde iş performansı ve verimliliğin artmasıyla birlikte iş kazalarındaki azalmayı da hedefliyoruz. Bu müsabakalar neticesinde firma çalışanları hem kendi içlerinde hem de takım çalışmasıyla birlikte iletişimleri artmakta hem de fabrika çalışanlarıyla tanışma ve iletişime geçmektedirler. Masa tenisi turnuvalarına her yıl geleneksel olarak devam etmek istiyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Turnuva ile açıklamalarda bulunan Denizli Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Aki ise bu tür turnuvaların Masa Tenisini tanıtmaya ve geliştirmeye büyük katkı sağlayacağını belirterek, “Amacımız insanların bir şekilde spor yapmasını, kendilerine spor için zaman ayırmasını sağlamak. Biz Denizli Masa Tenisi İlTemsilciliği olarak her türlü desteği verdik, vermeye devam ediyoruz. Turnuvaya katılım ve ilgi yoğun oldu. Bu yıl bu turnuvanın ilkini gerçekleştiriyoruz. İnşallah bunu geleneksel olarak her yıl tekrarlayacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..