REKLAMI GEÇ

SARAYKÖY’DE GENÇLER SPORLA YAŞAMA BAĞLANACAK

SARAYKÖY’DE GENÇLER SPORLA YAŞAMA BAĞLANACAK

Başkan Özbaş; “Gençler kötü alışkanlıklara değil, sanata ve spora yönelsin diye kurslar açıyoruz”dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 1 Nisan 2017 Cumartesi, 12:30

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ilçedeki sporcu ve ailelerine yemek verdi. Sarayköy Atatürk Ortaokulu Halk Oyunları ekibi ve Sarayköy Gençlik ve Spor Kulübü onuruna verilen yemekte konuşan Başkan Özbaş, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını; boş zamanlarında eğitim, spor ve sanat ile uğraşmalarını istediklerini bu yüzden belediye bünyesinde spor ve sanat kurslarını açtıklarını söyledi.

Sarayköy Belediye tarafından, Sarayköy Atatürk Ortaokulu Halk Oyunları ekibi ve Sarayköy Gençlik ve Spor Kulübü onuruna yemek verildi. Belediye Çok Amaçlı Düğün Salonunda verilen yemeğe, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Bülent Akhan, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Feridun Sarıkavak,  Atatürk Ortaokulu Müdürü Halil Kaya, Atatürk Ortaokulu Halk oyunları ekibi, sporcular ve aileleri katıldı. Yemekte Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, eşi Esin Özbaş ile tek tek masaları gezerek misafirler ile ilgilendi.

Her zaman sporda, sanatta, eğitimde ilçenin ismini en üst seviyelere çıkaran öğretmen ve öğrencilere teşekkür eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Atatürk Ortaokulu Halk Oyunları ekibi ve Sarayköy Gençlik ve Spor Kulübünün her yarışmasında hep heyecanlandık. Çocuklarımızı spor ile buluşturan ve böyle etkinlikte yer almaları için izin veren ailelerimize teşekkür ederim. Hakikaten çocuklarımızın bu tür faaliyetlerde bu tür özellikleri yakalaması sağlamak her ailenin harcı olmuyor.  Bazen aileler bu tür faaliyetlerde izin vermiyor olabiliyorlar.  Ama ben sizleri önce tebrik ediyorum. Hem çocuklarımızın toplumsal kaynaşmalarını sağlıyorsunuz hem de Sarayköyümüzün adını en üstlerde anılmasında önderlik ediyorsunuz” dedi.

Başkan Özbaş, “Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Akhan, antrenör Ömür Günay ve okul müdürlerimiz, çocuklarımızın spor yapmaları için köprü oldular her zaman. Onlara çok teşekkür ederim. Her geçen sene spor faaliyetlerimizi arttırmak için çalışmalar yapıyoruz. Çocuklarımız kötü alışkanlıklara asla bulaşmasınlar aksine boş zamanlarında sporla, sanatla uğraşsınlar diye etkinlikler ve kurslar düzenliyoruz. Sarayköy Belediyesi olarak da bünyemizde spor ve sanat faaliyetlerinde gençlerimizin kendilerini geliştirmeleri için kurslar açıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..