REKLAMI GEÇ

GAMATEKS PAÜ’DEN VALİ ABDÜLKADİR DEMİR’E ZİYARET

GAMATEKS PAÜ’DEN VALİ ABDÜLKADİR DEMİR’E ZİYARET

Denizli’nin potadaki temsilcisi Gamateks PAÜ’nün kurmaşları Vali Demir’i makamında ziyaret etti.

/ DENİZLİSPORHABER / 18 Eylül 2013 Çarşamba, 11:51

Yeni sezonda basketbol 2. liginde mücadele edecek olan Gamateks Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) basketbol takımı yönetim kurulu üyeleri Vali Abdülkadir Demir’i makamında ziyaret etti. Lacivert-Beyazlı kulüp yöneticileri Vali Demir’e adının yazılı olduğu bir forma hediye etti.

Bu sezon yaptığı güçlü transferlerle yeni sezona iddialı bir giriş yapan Gamateks (PAÜ) Basketbol Kulübü yeni yönetimi, Vali Abdülkadir Demir’i makamında ziyaret etti. Ziyarete, Kulüp Başkanı Ender Yörükoğlu ve Gamateks Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı, Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Abdülkadir Demir, “Üniversitemizin kulübü başka bir kulüp ile birleşerek bu yıl 2. ligde mücadele edecek. Basketbol başta olmak üzere salon sporları Denizlimiz için çok önemli. Gamateks (PAÜ) Basketbol Kulübümüzün maçlarını yapacağı kapalı spor salonu, Üniversitemiz tarafından yapımına önceki yıllarda başlanan ve bu yılsonunda tamamlanacak olan 5 bin kişilik uluslararası standartlara sahip bir salon. Çocuklarımızın eğitiminde akademik başarının yanı sıra fiziksel ve ruhsal gelişimi açısında spor önemli bir yer tutmaktadır. Bu bilinçle amacımız salon sporlarını Denizli’de sevdirmek. Yapacak işimiz çok. Bu konuda destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Yeni sezonda başta yönetim kuruluna ve oyunculara başarılar diliyorum. Denizlili basketbol severleri de PAÜ takımının maçlarında destek vermeye davet ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kulüp başkanı Ender Yörükoğlu Vali Demir’e isminin yazılı olduğu forma hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..