REKLAMI GEÇ

Merkezefendi Basket Bandırma’da kazandı

Merkezefendi Basket Bandırma’da kazandı

TBL 6. haftasında Bandırma Kırmızı’ya konuk olan Merkezefendi Belediyesi Basket baştan sona önde götürdüğü karşılaşmadan 82-77 galibiyetle ayrıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 17 Kasım 2019 Pazar, 17:27

Yayın gerisinden karşılaşmaya etkili başlayan Merkezefendi, ilk dakikalardan üstünlüğü eline aldı. Pota altını da rakibine adeta kapatan Merkezefendi sayı bulmasına izin vermedi. İlk çeyrek 20-16 Merkezefendi üstünlüğüyle geçildi.

İkinci çeyreğe aynı savunmayla başlayan Merkezefendi ribauntlarda da üstünlüğü eline aldı. Hücumda zorlanan Bandırma arka arkaya boş atışlar attı. Kalan dakikalarda üstünlüğü zorlanmadan koruyan Merkezefendi Belediyesi Basket ikinci çeyreği 35-27 önde tamamladı.

Üçüncü çeyrekte savunma iki tarafta da arttı. İki takımın da skor üretemediği bu dakikalarda Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı avantajını korudu. Üçüncü çeyrek 54-45 Merkezefendi üstünlüğüyle geçildi.

Son çeyreğe arka arkaya üçlüklerle başlayan Bandırma, farkı eritmeye başladı. Öne geçmesine izin vermeyen Merkezefendi üstünlüğü elinde tutmaya devam etti ve karşılaşmayı 82-77 Merkezefendi kazandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..