REKLAMI GEÇ

Merkezefendi’de Ateşdağlı’nın yerine Aktaş geldi

Merkezefendi’de Ateşdağlı’nın yerine Aktaş geldi

Sezona istediği gibi başlayamayan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basketbol’da koç değişikliği yaşandı. Şahin Ateşdağlı’nın yerine Zafer Aktaş getirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 29 Aralık 2020 Salı, 10:32

Aktaş’la yapılan imza törenine Başkan Veli Deveciler, Asbaşkan Gökhan Gökşin ve yönetici Ali Yaman katıldı. Uzun yıllar Akhisar Belediyesi ve ardından Bornova Belediyesi ile TBL deneyimi yaşayan Aktaş iki sezondur Süper lig ekibi Bahçeşehir Koleji’ni çalıştırıyordu. Aktaş, üç hafta önce Bahçeşehir Koleji’nden ayrılmıştı.

Asbaşkan Gökhan Gökşin, göreve gelen Zafer Aktaş’a başarılar diledi. Gökşin, “Kan değişikliğine ihtiyaç vardı. Şahin hocamızla oturduk konuştuk ve yollarımızı ayırdık. Kendisine teşekkür ediyor bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

ATEŞDAĞLI’DAN VEDA MESAJI
Görevinden ayrılan Şahin Ateşdağlı ise kendisine ait sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.

Ateşdağlı, “3 sezon boyunca iyisiyle, kötüsüyle her zaman inanç ve keyif ile hizmet ettiğim Denizli Basket ailesinden ayrılma kararı almış bulunuyorum. Başta buraya gelmemde vesile olan yönetim ve daha sonra da yönetimi devralan ve her daim yanımızda olan yönetim kurulumuz olmak üzere tüm kulüp çalışanı arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bir parantez de bizim en büyük destekçimiz olan Pota Arkası başta olmak üzere tüm basketbola gönül vermiş taraftarlarımıza açmak gerek. Çok güzel günler geçirdiğimiz bu birliktelik bugün itibariyle bitmiş olsa da sizler ile birlikte o coşkulu arenada buluşmak dileğiyle” mesajı paylaştı.

ERTELENEN MAÇ ÇARŞAMBA
Öte yandan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, çarşamba günü PAÜ Arena’da ertelenen maçta İzmir temsilcisi Bornova ile saat 15.00’de karşı karşıya gelecek. Ardından ise cumartesi günü yine kendi evinde Bursa temsilcisi Final’i ağırlayacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..