REKLAMI GEÇ

POTANIN PATRONLARI

POTANIN PATRONLARI

Bu sezon TBL’de mücadele edecek olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te yönetim kurulu belirlendi. İş dünyasının önemli isimleri bundan sonra Denizli’de basketbola yön verecek.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 23 Temmuz 2019 Salı, 12:13

Geçen sezonun TB2L’de şampiyon olarak Denizli’yi gururlandıran Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket yeni sezon öncesi yönetiminde değişikliğe gitti.
Yeni yönetimde iş dünyasının saygın isimleri öne çıktı. Denizli Barosu eski yönetim kurulu üyesi de olan avukat Veli Deveciler’in  başkanlığındaki yönetimde işadamları Zafer Gökşin, Ali Yaman, Selim Yaymanoğlu, Gökhan Gökşin, Veli Tefenlili, Coşkun Kaya, Devrim Şentürk, Yaşar Kımıl, Özkan Bosun ve İbrahim Abuşaha’dan oluştu.
Zafer Gökşin’in ikinci başkan olarak görev yapacağı kulüpte genel sekreterlik Ali Yaman’a verildi. Gökhan Gökşin ve Veli Tefenlili takımdan sorumlu asbaşkanlar olarak görev yapacak. Tefenlili aynı zamanda altyapının da başında olacak. Denizli Basket’te idari menjerlik görevi de Mustafa Soğancı’ya verildi.

Denizli Basket’in yeni yönetim kurulu bu sabah Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın da katıldığı bir toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Başkan Şeniz Doğan yönetim ve takıma yeni sezonda başarı dilerken bütçelerinin 3,5 milyon lira olduğunu söyledi. Geçen sezon 2 bin taraftara oynadıklarını söyleyen Başkan Doğan bu sayının artmasını beklediklerini kaydetti.

Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler uzun bir çalışma sonrasında güçlü bir yönetim oluşturduklarını söyleyerek; “Bizler de yönetim olarak bu sezon ilk kez testten geçeceğiz. Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Bu ligin en renkli en iyi takımlarından birini oluşturduk. Denizli’de salonları basketbol izleyicileri ile doldurmak en büyük hedefimiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..