REKLAMI GEÇ

Tefenlili: Takıma ve teknik heyete güveniyoruz

Tefenlili: Takıma ve teknik heyete güveniyoruz

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Asbaşkanı Veli Tefenlili, takıma ve teknik heyete güvendiklerini söyledi. ING Basketbol Süper Ligi’nin çok zorlu olduğunu ifade eden Asbaşkan Tefenlili, “Her türlü zorluğa rağmen bu işin üstesinden geleceğiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 11 Aralık 2021 Cumartesi, 13:03

ING Basketbol Süper Ligi’nde istediği sonuçları bir türlü elde edemeyen ve alt sıralara demir atan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te Asbaşkan Veli Tefenlili’den takıma ve teknik heyete güvenoyu geldi.

Kurdukları takıma ve teknik heyete inançlarının tam olduğunu ifade eden Asbaşkan Tefenlili, “Şu ana kadar istediğimiz sonuçları elde edemedik. Ancak iyi bir takıma sahibiz. ING Basketbol Süper Ligi, Avrupa’nın en iyi 2-3 liginden biri olarak kabul ediliyor. Bizde yeni kurulan ve ilk kez Süper Lig’de mücadele eden bir takımız. Ligin geri kalan bölümünde inanıyorum ki, iyi sonuçlar gelecek ve Denizlililerin yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.

“SÜPER LİG’DE KALICI OLACAĞIZ”

ING Basketbol Süper Ligi’nde kalıcı olmayı hedeflediklerini belirten Tefenlili, “Kısa vadeli planlar yapmıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana hep organizasyonunun altyapısını oluşturma adına önemli adımlar attık. Hem maddi hem de manevi olarak bugüne kadar kulüp imajına yakışır şekilde hareket ettik. Başarı sadece saha içinde değil, aynı zamanda saha dışında da elde ediliyor. Şu ana kadar istediğimiz sonuçları elde edemesek de toparlanma sürecine gireceğiz ve ligin gediklileri arasına uzun yıllar adımızı yazdıracağız” dedi.

“NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

Taraftarlardan da sabır isteyen Tefenlili, “İlk kez Süper Lig’de oynuyoruz. Belli dezavantajları yaşıyoruz. Taraftarlarımız bize zor günlerimizde destek elimizden geleni yaparak, onlara ve Denizli’ye layık adından söz ettiren bir takımın ortaya çıkması için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..