REKLAMI GEÇ

ATİLLA: MESAJI TÜM ŞEHİR ALMALI

ATİLLA: MESAJI TÜM ŞEHİR ALMALI

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla dünkü idman boykotundan sonra yaptığı yazılı açıklamada futbolcuların verdiği mesajın tüm şehir tarafından alınması gerektiğini söyledi, “Bu süreçten güçlenerek çıkacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 4 Ekim 2018 Perşembe, 10:44

Denizlispor’da futbolcuların alacaklarını tahsil edemedikleri için başattıkları idman boykotunun ardından Başkan Yardımcısı Taner Atilla yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamasında takıma olan inancını tekrarlayan Atilla, futbolcuların verdiği mesajın tüm şehir tarafından alınması gerektiğini söyledi.

Futbolcuları haklı bulduğunu buna karşın protestoyu yanlış bulduğunu kaydeden Atilla yaptığı açıklamada; “Bilindiği üzere takımımız dün akşam antrenmanına çıkmamış ve alacakları karşısında bir mesaj vermek istemiştir.

Yapılan bu eylemi elbette doğru bulmuyorum. Kendileri sonuna kadar haklı ancak ligin henüz 8. haftasında iken bu şekilde bir tepki vermek son derece yanlıştır.

Netice itibari ile bir olay yaşanmış ve buradan her iki tarafın çıkarması gereken dersler vardır. Olay saatinden bu yana gözlemlediğim şu ki bazı taraftarlarımız oyuncularımızı haklı bulmuş bazı taraftarlarımız yapılanı yanlış bulmuştur.

Bu olay keşke hiç yaşanmasaydı. Ancak şu da unutulmamalıdır ki geride kalan 7 haftanın sonunda bize son derece güzel sonuçlar yaşatan ve bu sezon içinde inancımızı gün geçtikçe yükselten yine bu oyuncularımızdır.

Takım açısından şunun bilinmesini isterim ki bu takımı ve bu oyuncuların çoğunu en iyi tanıyanlardan bir olarak  geçen sezon en zor şartlarda da bizlerle birlikte takım için müthiş mücadele veren alacaklarını takımın riski karşılığında hiç sorun etmeyen  oyuncularımızın asla ve asla kişiliğinden bir şüphe duyamam. Ve şunuda biliyorum ki tüm oyuncularımız bireysel de olsa antrenmanlarını yapmışlardır.

Yönetim açısından ise şunun bilinmesini isterim, 2 yıldan buyana başta kulüp başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarım çok ciddi katkılar ortaya koymuşlardır.

Yeniden yapılan kongre sonrasında aramıza  katılan arkadaşlarımızında hemen hemen hepsi daha ilk haftadan taahhütlerini yerine getirmişlerdir.

Bu nedenle bu tür hassas süreçlerden geçtiğimiz günlerde camia olarak iyice kenetlenip sadece futbol takımı olarak değil tüm şehir olarak bir bütün olup olumsuzluklardan dahada güçlü çıkmayı başarmalıyız. Önemli olan yaşanan bu olay karşısında tüm şehir olarak bir mesaj alabilmektir. Bu takıma inanacağız ve eskisinden daha çok destek vereceğiz bundan hiç bir şüphem yoktur” görüşlerine yer verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..