REKLAMI GEÇ

Avrupa Şampiyonuna Zolan’dan hediye

Avrupa Şampiyonuna Zolan’dan hediye

İtalya’da yapılan Gençler Avrupa Kupası Judo yarışmalarında birincilik elde ederek, Avrupa şampiyonu olan Denizli Belediyesporlu Nesrin Çetin’e Belediye Başkanı Osman Zolan, tablet bilgisayar hediye etti.

/ DENİZLİSPORHABER / 7 Mayıs 2013 Salı, 15:18

 

İtalya’da yapılan Gençler Avrupa Kupası Juda yarışmasında, 44 kiloda birinci olan Nesrin Çetin, Avrupa şampiyonu oldu. 27 ülkeden 450 sporcunun katıldığı Avrupa Kupası şampiyonasında Türk Bayrağını gönderen çektiren Çetin’e bir ödül de Belediye Başkanı Osman Zolan’dan geldi.

TABLET BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ
Avrupa Juda Şampiyonu Nesrin Çetin, Madalya sevincini paylaşmak için Denizli Belediyespor Başkanı Ruşen Uzunoğlu, Belediyespor Başkan Yardımcıları Akın Çelik, Mehmet Teke, Judo İl Temsilcisi ve Denizli Belediyespor Judo Branş Başkanı Kamil Yaşar Güleç ve Judo Antrenörü Gökan Yörük ile birlikte Başkan Zolan’ı makamında ziyaret etti.

İtalya’da Milli Marşımızı çaldırarak asıl teşekkürü Nesrin’in hak ettiğini dile getiren Başkan Zolan, “ Elde ettiğin başarı ile bizi, Denizli’yi ve tabiî ki ülkemizi İtalya’da Milli Marşımızı çaldırarak gururlandırdın. 27 ülkeden 450 sporcunun katılım gösterdiği bir organizasyonda elde edilen başarı gelecekte elde edilecek derecelerinde bir göstergesidir” dedi.

Başkan Zolan genç sporcuya hedeflerini yüksek tutması tavsiyesinde bulunurken kendisine destek olmaya devam edeceklerini söyledi ve Avrupa Şampiyonu olan Nesrin Çetin’e bir tablet bilgisayar hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..