REKLAMI GEÇ

BAŞKAN ÖZSOY’DAN TARAFTARA SİTEM

BAŞKAN ÖZSOY’DAN TARAFTARA SİTEM

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Özsoy, büyük fedakarlıklarla güç koşullar altında görevlerini sürdürmeye gayret ederken, talihsiz muamelelere maruz kaldıklarını iddia etti.

/ DENİZLİSPORHABER / 20 Eylül 2010 Pazartesi, 15:52

Başkan Mehmet Özsoy, yazılı bir açıklamayla Denizlispor-Akhisar Belediyespor maçında taraftarların sergilediği tutumu kınadı. Denizlispor Yönetim Kurulu’nun büyük fedakarlıklarla güç koşullar altında görevini sürdürmeye gayret ederken, talihsiz muamelelere maruz kaldığını iddia ederek, Akhisar Belediyespor-Denizlispor karşılaşmasını değerlendiren Özsoy, ”Maçı izlemeye gelen sözde Denizlispor taraftarının 90 dakika boyunca maçla ilgilerinin olmadığı, bunun yerine sürekli Denizlispor Yönetim Kurulu’na yönelik sözlü saldırılarda bulundukları, hatta yönetim kurulumuzu istifaya davet ettikleri görülmüştür. Öyle ki, bu duruma Akhisar Belediyespor taraftarları dahi şaşırmış, ‘Türkiye sizinle rezil oluyor’ sloganları atarak, gelinen noktayı özetlemiştir” dedi.

Denizlispor’un bugüne kadar centilmenlik anlayışı sayesinde Türkiye’nin daima el üstünde tuttuğu bir taraftar kitlesi olduğunu belirten Özsoy, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: ”Yönetim kurulumuzun türlü ekonomik zorluklar içinde olmasına rağmen kendi bütçelerinden destekleyerek Denizlispor’u en üst noktalara taşıma hedefi ortaya konmuşken, bu tür tezahüratlar ve tepkiler, bizlerin moral ve motivasyonlarını olumsuz etkilemektedir. Gerçek Denizlispor taraftarı, takımını her zaman destekleyen, camiaya küçük büyük hizmet eden herkesi bağrına basan, arkasında duran destek olan taraftardır. Bu tür çirkin davranışlarda bulunan kişilerin Denizlispor’u yüceltmek amacı içinde olduğunu düşünmüyor, ne tür beklentiler içinde olduklarının yorumunu kamuoyuna bırakıyoruz. Aynı durumun devam etmesi halinde, ligin 5. haftasında yapacağımız ve şampiyonluk yolunda önemli rakiplerimizden biri olan Altay maçında, emniyet güçleri ile birlikte gerekli tedbirlerin alınacağını tüm kamuoyuna duyururuz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..