REKLAMI GEÇ

Denizlispor Başkan Yardımcısı Yasin Özpek istifa etti

Denizlispor Başkan Yardımcısı Yasin Özpek istifa etti

Denizlispor’da şok gelişme. Başkan Yardımcısı Yasin Özpek görevinden istifa etti.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 13 Şubat 2019 Çarşamba, 13:42

Denizlispor’da kan kaybı. Kamuoyunda bir süredir istifası konuşulan Yasin Özpek, aldığı karar ile görevinden ayrıldığını açıkladı. Dün akşam yönetim kurulu toplantısına katılan ve istifasını sunan Özpek’in kararından geri adım atmadığı, yönetim kurulunun da Özpek’in istifasını kabul ettiği açıklandı. Denizlispor yönetimi Özpek’in istifasını resmi sayfasından da duyurdu.
Denizlispor başkan yardımcılığı görevini yürüten Özpek’in istifasına neden olan süreç ise temlik konusu oldu. Dün akşam yönetim kurulunda temlik alınmasına ilişkin yapılan oylamadan sonra ipler gerildi. Yönetim kurulu toplantısının ardından Yasin Özpek’in istifa metnini kulüp idari personeline vererek tesisleri terk ettiği öğrenildi.
Denizlispor’da taraftardan sorumlu yönetici olan Özpek’in daha önce yetki karmaşası konusunda da bazı yönetim kurulu üyeleri ile görüş ayrılığı yaşadığı biliniyordu.
Türkiye’nin en büyük alabalık ihracatçısı olan Özpek’e ailesi tarafından da Denizlispor yönetiminden ayrılması yönünde baskı yapılıyordu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..