REKLAMI GEÇ

Denizlispor Başkanı Uz: “Kulübü kayyuma bırakamam”

Denizlispor Başkanı Uz: “Kulübü kayyuma bırakamam”

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi, kongre ve yaşanan sürece ilişkin açıklamalar yaptı. Başkan Uz, “Kongrede aday çıktı da biz mi bırakmadık. Bu kulübü başsız da bırakamam, kayyuma da bırakamam” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 24 Ocak 2023 Salı, 15:31

Altaş Denizlispor’da salt çoğunluğunun sağlanmaması nedeniyle ertelenen olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı, aday çıkmamasıyla yine gerçekleşmedi. Ligde başarılı bir grafik sergileyemeyen Altaş Denizlispor’da, deplasmanda alınan Rizespor yenilgisinin moral bozukluğu yaşanıyor. Kulüp Başkanı Mehmet Uz, yaşanan gelişmelerin ardından Haluk Ulusoy Tesisleri’nde açıklamalarda bulundu. Transferin kapalı olmasından dolayı ellerinin bağlı olduğunu belirten Başkan Uz, kongre hakkında da bilgilendirmede bulundu.

“BU YILSONUNA KADAR TAKIMI LİGDEN DÜŞÜRMEMEM GEREKİYOR”
Takımı kayyuma bırakmayacaklarını ifade eden Başkan Uz, “Bizim buradaki amacımız bu kulübün borcunu bitirerek, layık olduğu nokta getirmek. Ondan sonra projeleri nasıl planlandıysak ve nasıl yaptıysak buna göre yapmamız lazım. Biz taraftar başta olmak üzere her konuda yalnız bırakılıyoruz. Şimdi kongrede aday çıktı da biz mi vermedik. Baktık ki kongrede çıkan yok, ben şimdi bu kulübü başsız da bırakamam, kayyuma da bırakamam. Biz bu konuları yönetim kurulundaki arkadaşlarla konuşuyoruz. Bizden ayrılmak isteyen arkadaşlar varsa eyvallah diyeceğiz. Ben bu takıma gönül vermek isteyenlerin kapısını tek tek çalıyorum. Yeniden bir yönetim kurulu oluşturarak bir kongreye gitmek istiyoruz. Gitmemizin nedeni ise bu yıl sonuna kadar takımı ligden düşürmemem gerekiyor. Benim bütün futbolcularım bana ihtar çekti. Peki, hala ben bunu ödememiş olsaydım bu futbolcuların bir tanesi kalır mıydı? Ben hiçbir futbolcu arkadaşımı kaybetmedim” diye konuştu. DENİZLİ (İHA)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..