REKLAMI GEÇ

Denizlispor, Bülent Uygun’un ‘Hiç maaş almadım’ açıklamalarını yalanladı

Denizlispor, Bülent Uygun’un ‘Hiç maaş almadım’ açıklamalarını yalanladı

Denizlispor, geçtiğimiz hafta yollarını ayırdığı teknik direktör Bülent Uygun’un bir gazeteye verdiği ‘Hiç maaş alamadım’ açıklamasını yalanladı. Denizlispor’dan yapılan açıklamada teknik adama 877 bin lira ödeme yapıldığı bildirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 10 Temmuz 2020 Cuma, 16:50

Yukatel Denizlispor, Gaziantep FK maçının ardından teknik direktör Bülent Uygun ile yollarını ayrılmıştı. Ayrılığın ardından Yeni Asır Gazetesi’nde yayınlanan haberde Bülent Uygun’un ‘Hiç maaş almadım’ açıklamasına Denizlispor’dan yalanlama geldi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün Yeni Asır Gazetesinde ‘Hiç maaş almadım’ başlığıyla yayınlanan ve eski teknik direktörümüz Bülent Uygun’un ifadelerinin yer aldığı açıklamayı üzüntüyle karşılamış bulunmaktayız.

19 Şubat tarihinde profesyonel takımımızın başına getirilen teknik direktör Bülent Uygun ve ekibine görev yaptığı süre boyunca toplam 877 bin TL ödeme yapılmıştır. Sayın Bülent Uygun’la karşılıklı görüşülerek yollarımızı ayırdık.

Yukatel Denizlispor Kulübü olarak bu süreçle ilgili bizim de söyleyecek çok şeyimiz var ancak polemiğe girmemek, kritik bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde enerjimizi tüketmemek, başarılı veya başarısız olsun, kulübe hizmet edenlere saygı gösterme şiarımızdan ödün vermeme adına susmayı ve iddialara belgelerle cevap vermeyi uygun buluyoruz.

Kısa bir dönem de olsa, kulübümüzde görev yapmış bir teknik adamın hem ücret hem de diğer konularda ortaya attığı iddialar ne kendisine ne de kulübümüze yarar sağlayacaktır.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..
 

hikmet sarıç   -  Bağlantı 10 Temmuz 2020, 20:09

bu adam hocamı******

MESUT ÇELİKDEMİR   -  Bağlantı 10 Temmuz 2020, 16:54

Dekont rica