REKLAMI GEÇ

Denizlispor-FB GÜVENLİK TAMAM

Denizlispor-FB GÜVENLİK TAMAM

Cuma günü Denizli Atatürk Stadyumu’nda oynanacak Denizlispor-Fenerbahçe maçı öncesi, Vali Yavuz Erkmen başkanlığında düzenlenen güvenlik toplantısı ile maç öncesi, maç sırası ve maç sonrasında alınacak güvenlik önlemleri konuşuldu.

/ DENİZLİSPORHABER / 3 Aralık 2008 Çarşamba, 01:00

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yavuz Erkmen, Vali Yardımcısı Mehmet Çapraz, İl Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Ali Çardakçı, İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ile Denizlispor yetkilileri katıldı. Toplantıda alınacak olan tedbirler hakkında bilgi veren İl Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, maçın öncesi ile sonrasının ve maçın olaysız geçmesi için gerekli güvenlik önlemlerini aldıklarını söyledi. İlçe karakollarından da takviye polis geleceğini ifade eden Erkan, “Maçın öncesi, maç sırası ve maç sonrası olmak üzere güvenlik tedbirlerimizi aldık. Ekiplerimiz maçın oynanacağı gün, şehir merkezinde her iki takımın taraftarlarına karşı, herhangi bir olay çıkmaması için duyarlı olacaklar. Aynı gün maçı izlemek için şehir dışından gelecek taraftar araçları için de, şehrin girişlerinde ekiplerimiz olacak. Buralarda taraftar araçları aranacak. Maç sırasında da, taraftarlar stadyuma girişlerinde aranacaklar. Saha içinde ve tribünlerde sivil ve resmi ekiplerimiz görev yapacak. Maç sonrası misafir takım ve yöneticileri ile hakem heyeti, güvenlik önlemleri çerçevesinde şehir dışına kadar ekiplerimiz yardımıyla götürülecekler” dedi. Müsabakanın dostluk ve kardeşlik içinde geçmesi temennisinde bulunan Vali Yavuz Erkmen ise güvenlik tedbirlerinin eksiksiz ve aksamadan devam etmesi uyarısında bulundu.

5 Aralık 2008 Cuma akşamı saat 20.00’de Denizli Atatürk Stadyumu’nda oynanacak Denizlispor-Fenerbahçe maçında yaklaşık 800 polisin görev yapacağı açıklandı. Yaşanabilecek olaylara karşı da, jandarmanın hazır bulunacağı bildirildi. Maçı izlemek için çevre illerden gelecek taraftar araçlarının aranması için, Denizli-Antalya, Denizli-Ankara ve Denizli-İzmir Karayolları’nda güvenlik tedbiri alınacağı açıklandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..