REKLAMI GEÇ

Denizlispor, Mehmet Özdilek ile 1 yıllık sözleşme imzaladı

Denizlispor, Mehmet Özdilek ile 1 yıllık sözleşme imzaladı

Yukatel Denizlispor, Yücel İldiz’den boşalan teknik direktörlük koltuğunu Mehmet Özdilek ile doldurdu. Özdilek, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attı, “Doğru bir takıma geldiğime inanıyorum” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 12 Ekim 2019 Cumartesi, 14:40

Son haftalardaki kötü gidişin ardından Teknik Direktör Yücel İldiz ile yollarını ayıran Denizlispor, dün İstanbul’da yapılan görüşmede Mehmet Özdilek ile anlaşmaya varmıştı.

Yukatel Denizlispor’un teklifine evet diyen Mehmet Özdilek için Haluk Ulusoy Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi. Teknik Direktör Mehmet Özdilek, Başkan Ali Çetin ve yöneticilerin hazır bulunduğu törende kendisini 1 yıllığına Denizlisporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

“KARŞILIKLI ENERJİYİ YAKALADIK”
İmzanın ardından kısa bir değerlendirme yapan Denizlispor’un yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek, yönetim ile uzun görüşmeler yapmadıklarını ve karşılıklı enerjiyi yakaladıklarını söyledi.

Doğru bir takıma geldiğine inandığını ifade eden Özdilek, “Bu ligde hiçbir şey kolay değil. Oyuncu grubuna inanıyorum ve daha iyisini yapabileceklerini biliyorum” dedi.

YARDIMCILARIYLA GELDİ
Yukatel Denizlispor’un yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek, yardımcıları ile birlikte geldi. Özdilek’in yardımcılıklarını Denizlispor camiasının yakından tanıdığı kaleci Zafer Öger, Veysel Cihan, Egemen Korkmaz, Yusuf Köklü ve Dünya Can Çiçekverdi yapacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..
 

hamdi susar   -  Bağlantı 12 Ekim 2019, 18:11

yanlış karar. neden böyle yapılıyor.