REKLAMI GEÇ

Denizlispor seçimli genel kurul kararı aldı. Ali Çetin bırakıyor

Denizlispor seçimli genel kurul kararı aldı. Ali Çetin bırakıyor

Denizlispor Başkanı Ali Çetin dün akşam yönetim kurulu üyelerini acil toplantıya çağırdı. Yeşil siyahlı yönetim kulübe kongreye götürerek devam etmeme kararı aldı. Mayıs ayı sonunda olağanüstü genel kurul planlandığı duyuruldu. Diğer yandan kalan maçlara gençlerle çıkacakları iddialarını yalanlayan Profesyonel Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat, “Eksiklerin yerine genç oyuncular görev alabilir ama kalan maçlarımıza tamamen gençlerle çıkacağımız iddiaları yalan” diye konuştu.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 6 Mayıs 2021 Perşembe, 14:13

10 yıl beklediği süper ligde ikinci sezonunda düşen ilk takım olan Denizlispor’da Başkan Ali Çetin ve kurmayları devam etmeme kararı aldı. Dün akşam acil toplanan Denizlispor yönetimi kongre yapma kararı aldı. İddialara göre Başkan Ali Çetin ve kurmayları kulübü ay sonuna kadar olağanüstü kongreye götürüp görevi devretmeye karar verdi.

Diğer yandan Denizlispor’da alacakları ödenmediği için kulübe ihtar çeken Şilili oyuncu Angelo Sagal’ın takımdan ayrılmaya hazırlandığı öğrenildi. Tesislerdeki eşyalarını toplayan oyuncunun takım arkadaşları ile vedalaştığı belirtiliyor. Futbolcunun sözleşmesini tek taraflı fesih hakkını dün elde ettiği kaydedildi. Diğer yandan yine alacakları ödenmediği için ihtar çeken ve iki hafta önce fesih hakkı elde eden Murawski ise takımla çalışmalarını sürdürüyor.

Ligde kalan üç maçına genç oyuncularla çıkacağı sıklıkla sosyal medyada gündeme gelen Denizlispor’da Profesyonel Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat, kalan üç maça iddia edildiği gibi tamamen gençlerle çıkma durumlarının olmadığını belirterek; “Altyapı takımı ile sahaya çıkacağımız söyleniyor bu doğru değil. Elbette sakat ve cezalı oyuncularımız yerine genç oyuncularımıza görev verilebilir. Bu tamamen hocamızın tasarrufundadır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..