REKLAMI GEÇ

DENİZLİSPOR YÖNETİMİ, DENİB’DEN DESTEK İSTEDİ

DENİZLİSPOR YÖNETİMİ, DENİB’DEN DESTEK İSTEDİ

DENİB Yönetim Kurulu’nu ziyaret eden Denizlispor Başkanı Kıbrıslıoğlu, Denizlispor’un ilimizi en iyi şekilde temsil edebilmesi için herkesin takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, bunun için maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyduklarını söyledi.

/ DENİZLİSPORHABER / 8 Ağustos 2011 Pazartesi, 16:54

Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri, bugün, Denizli İhracatçılar Birliği’ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında konuşan Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, Denizlispor’un ilimizi en iyi şekilde temsil edebilmesi için takıma herkesin sahip çıkması gerektiğini ve bu sene elbirliğiyle tek yumruk olarak lige çıkacaklarını, bunun için maddi ve manevi desteğe ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

DENİB (Denizli İhracatçılar Birliği) Başkanı Süleyman Kocasert, Denizlispor’un kentimiz için çok önemli olduğunu, sanayisi, turizmi ve ihracatı ile her geçen gün başarısını katlayan ilimizin, sporda da başarısını artırmasını gönülden arzu ettiklerini belirterek, Denizli İhracatçılar Birliği olarak Denizlispor’a olanaklar dahilinde destek olacaklarını ve Denizlispor’u en üst ligde görmekten büyük memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Samimi bir atmosferde geçen ve görüş alışverişlerinde bulunulan ziyaretin sonunda, Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, DENİB Başkanı Kocasert’e yeşil siyahlı flama ve Denizlispor atkısı hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..