REKLAMI GEÇ

Denizlispor’da Altın dönemi

Denizlispor’da Altın dönemi

Denizlispor, Kocaelispor’un eski teknik direktörü Erhan Altın’la üç yıllık sözleşme imzaladı. Altın’la yapılan telefon görüşmesinin ardından anlaşma sağlanınca tatil yaptığı Bodrum’dan Denizli’ye gelen Altın, üç yıllık sözleşme imzaladı.

/ DENİZLİSPORHABER / 18 Haziran 2009 Perşembe, 17:04

Yönetim Kurulu üyeleri Zafer Gökşin ve Turgay Mersin’in yanı sıra Genel Menajer Özhan Çetin’in de katıldığı törende üç yıllık sözleşmeyi imzalayan Erhan Altın, Denizlispor’da yardımcı antrenörlük yaptığını, camiayı iyi bildiğini belirterek, “İskelet kadronun korunması sevindirici. Bazı takviyelerle üst sıraları zorlarız. Denizli’ye, Denizlispor’a yeni bir heyecan getirmek için buradayım. Yönetim Kurulu’na beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ederim” diye konuştu. Denizlispor bayrağıyla poz veren Altın, takımı tanıdığını, başarılı olacağını söyledi.

Denizlispor teknik direktör sorununu çözdü. Bugün kulüp binasında yapılan törende Kocaelispor’un eski teknik adamı Erhan Altın 3 yıllığına imza attı. Yardımcılıklarına ise Dursun Karabacak ve Şenol Odabaşı (kaleci antrenörü) getirildi. Denizlispor’un yeni teknik adamı Erhan Altın, Denizlispor’u ve takımı yakından tanıdığını söyleyerek, “Daha önce de Denizlispor ile çalıştım. Şimdi takıma yeni heyecan ve hedef lazım. Denizlispor’u bu sene taşıyabileceğim en üst noktaya taşıyacağım. Denizli halkının içi rahat olsun ben kendimden eminim bu takım artık düşme korkusu yaşamayacaktır. Takıma birkaç takviye ile iskeleti bozmadan devam edeceğiz. Bunları taraftarı basını Denizli halkı ve yönetimi ile hep birlikte yapacağız. Buraya başarı için geldim gece gündüz çalışacağım” dedi.

Toplantıda konuşan Asbaşkan Halil Pekdemir ise, Denizlispor’un çıtayı yükselttiğini ifade ederek, “Biz artık 5 ile 7 arasında bir yerde olacağız. Hedefimiz bu. Ancak daha da yukarıya da çıkabiliriz. Bizi bu hedefimizden kimse saptıramayacak” dedi. Pekdemir, “Bir yerli bir de yabancı defans oyuncusu alacağız. Yerli sol bek ve yabancı bir orta saha alacağız. Kaleci Özden’i bırakmayacağız. Zaten Cauto, Murat Karakoç, Selahattin ve Carlos Alberto’yu gönderdik. Genç oyuncularımızı Ege takımlarına ya da başka kulüplere kiralık verebiliriz. Bununla ilgili görüşmelerimiz de var. İskeleti bozmadan yola devam edeceğiz” diye konuştu. Pekdemir ayrıca, Erhan hocanın Kocaelispor’un düşmesine karşın 20 puan topladığını ve Mesut hocanın ise geldiğinden bu yana 23 puan topladığını da hatırlattı.

Pekdemir, Çağlar ve Cenk’in transferinin bitmesinin an meselesi olduğunu hatırlatarak, “Arada küçük pürüzler kaldı, Başkanımız İstanbul’da görüşmeleri bizzat kendisi sürdürüyor. Bu transferlerde bugün yarın bitecektir” dedi. Pekdemir ayrıca, hiçbir oyuncuya 1 avro dahi borçlarının olmadığını açıkladı.

Erhan Altın kimdir?

1956 doğumlu Erhan Altın, futbol yaşantısı boyunca Fenerbahçe, Göztepe, Kocaelispor’da forma giydi. Daha sonra Kocaelispor, Eskişehirspor, Elazığspor, Diyarbakırspor, Rizespor, Akçaabatspor, Denizlispor ve Bursaspor’da yardımcı antrenörlük yaptı. Geçtiğimiz sezon Kocaelispor’da çalışan Erhan Altın evli ve iki çocuk babasıdır.

 < ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..