REKLAMI GEÇ

Denizlispor’da futbolcular isyan etti

Denizlispor’da futbolcular isyan etti

Denizlisporlu futbolcular, ortak bir basın toplantısı düzenleyerek, “Paralarımızı alamıyoruz” diye isyan etti. Futbolcular adına yapılan ortak açıklamada, maç başı ve hak ediş alacaklarının yanı sıra Ankaragücü maçı için vaad edilen 300 bin TL tutarındaki primin de ödenmediği belirtildi.

/ DENİZLİSPORHABER / 14 Mayıs 2013 Salı, 11:23

Denizlisporlu futbolcular, bir araya gelerek alacaklarını istedi. Ortak bir açıklama yapan futbolcular, bugüne kadar alacakları konusunda sürekli sıkıntı yaşadıklarını, ancak takımın geçtiği zor dönemde camiaya zarar vermemek adına susmayı tercih ettiklerini dile getirdiler. denizlifutbol.com internet sitesinin habserine göre; Futbolcuların kamuoyuna yaptıkları ortak açıklama şöyle:

Denizlispor’lu futbolcular olarak içinde bulunduğumuz durumdan, tüm denizli halkının Denizlispor camiasının ve spor kamuoyunun bilgilendirilmesi amaçlı yapılan basın toplantısıdır. Futbolcular olarak sezon başından beri içinde bulunduğumuz olumsuz koşullara rağmen, inançlı ve onurlu mücadelemizi sürdürerek Denizlispor’umuzu bu zor ve elverişsiz şartlarda kümede bırakma başarısı gösterdik.

Şartlar ve koşullar ne olursa olsun Denizlispor adına, zarar getirecek söylemlerden ve davranışlardan kaçındık.

Gelmiş olduğumuz son noktada daha önceden vaad edilmiş maç başı hak edilişlerin, primlerin basına yansıtılanın aksine ödenmemesine ve eksik ödenmesinden kaynaklanan rahatsızlıklar söz konusudur.

Ankaragücü maçının galibiyet priminin basına 300 bin TL olarak yansıtılmasından sonra söz verilen tarihte ödenmediğini ve vaad edilen meblağın yerine getirilmediğini tüm Denizlispor camiasının bilgilerine sunarız.

Bu zor dönemde Denizlispor yönetiminden göremediğimiz desteği bize gösteren Denizli Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan, Sayın Valimiz Abdulkadir Demir ve Emniyet Müdürümüz Sayın Zeki Bulut’a teşekkürü bir borç biliriz.
Tüm Denizlispor camiasına ve kamuoyuna saygılarımızla…

 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..