REKLAMI GEÇ

DENİZLİSPOR’DA KIBRISLIOĞLU BAŞKAN OLDU

DENİZLİSPOR’DA KIBRISLIOĞLU BAŞKAN OLDU

Denizlispor’da yapılan olağanüstü genel kurulda, Hasan Kıbrıslıoğlu başkan seçildi.

/ DENİZLİSPORHABER / 17 Haziran 2011 Cuma, 12:21

EGS Kültür ve Kongre Salonu’nda yapılan olağanüstü genel kurula; Vali Yavuz Erkmen, Belediye Başkanı Osman Zolan, mevcut başkan Salih Amiroğlu, iş adamları, eski başkanlar ve üyeler katıldı.
Genel kurulda konuşan Vali Yavuz Erkmen, takımı daha zorlu geçecek bir sezonun beklediğini belirterek, “Bu sezon lig daha zorlu görünüyor. Bu yüzden güçlü olmamız lazım. İlle de şampiyonluk iddiasıyla çıkmak doğru değil ama Denizlispor’a her zaman şampiyonluk yakışır” dedi.

Vali Erkmen, konuşmasına şöyle devam etti: “Bazen hiç hak etmedik yorumları okuduğumuz zaman üzülüyoruz. Bunların konuşulacağı, yorum yapılacağı yer kongrelerdir. Birlik beraberliğin olduğu yerde başarı gelir. Herkes bir tarafa çekerse bunun sonucunda başarısız olunur. Futbolda başarı da olur başarısızlık da olur, ne olur birbirinizi üzmeyin. Birbirinizi tamamlayarak ve destek olarak, sahip çıkarak bu başarıyı yakalayabiliriz. Bugüne kadar Denizlispor’da görevde bulunan bütün başkanlarımıza ve yönetim kuruluna, desteklerinden dolayı belediyeye teşekkür ediyorum. ”

Divan başkanlığını Tanju Beştaş’ın yaptığı olağanüstü genel kurula, bin 346 üyeden 362’si katıldı. Tek liste halinde yapılan seçimlerde oy kullanan 223 üyenin tamamının Oyunu alan Hasan Kıbrıslıoğu, Denizlispor’un yeni başkanı seçildi.

Yeni başkan Hasan Kıbrıslıoğlu, genel kurulda gazetecilere yaptığı açıklamada, bu sezon “illa ki şampiyonluk parolasıyla yola çıkmayacaklarını” kaydetti. Mevcut takıma takviyeler yaparak, iyi bir kadro kuracaklarını dile getiren Kıbrıslıoğlu, şunları söyledi:
“Camia olarak birleşirsek, başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Öncelikle çalışmak, birlikte olmak ve hedefe koşmak zorundayız. İlla şampiyon olacağız demiyoruz ama bizim amacımız tabii ki şampiyonluk. Denizlispor’un borcunun yönetilebilir bir borç olduğunu düşünüyoruz. Biz onun için buradayız. Valiliğin ve belediyenin bu konuda bize destekleri olacak. Biz de yönetim olarak üzerimize düşeni yapacağız. Ama ‘hiçbir şeye ihtiyacımız yok’ demiyoruz. ‘Her şey dışarıdan da gelsin’ demiyoruz, bizim de yapacaklarımız var. Sonuçta takım olabilirsek başaramayacağımız hiçbir şey yok. Hepimize hayırlı olsun. ”

KIBRISLIOĞLU BAŞKANLIĞINDAKİ DENİZLİSPOR’UN YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:
Rıdvan Erdemir
Ali Değirmenci
Feridun Basmacı
Hikmet Çelikkol
Mehmet Ekizler
Fehmi Saldanlı
Mehmet Emin Özer
Cengiz Ayyavuz
Osman Zurlu
Ömer Üzel
Ali Sulayıcı
Ali Yaman
Serkan Başbuğ
Uğur Bağbaşlıoğlu
Turgay Mersin
Zafer Gökşin
Gökhan Gökşin
Coşkun Caner
Oğuzhan Katrancı
Mehmet Baykent
Kadir Özhan
Yurdal Duman
Mustafa Küçüker
İrfan Arslan

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..