REKLAMI GEÇ

Denizlispor’da kongre bilmecesi

Denizlispor’da kongre bilmecesi

Denizlispor’da Başkan Süleyman Urkay’ın “15 gün içinde kongre var” açıklamasının ardından, olağanüstü yönetim kurulu toplantısında böyle bir karar alınmadığına ilişkin bilgiler, kafaları karıştırdı.

/ DENİZLİSPORHABER / 17 Nisan 2013 Çarşamba, 16:21

Denizlispor’un hafta sonunda Karşıyaka’ya yenildiği maçın ardından bir taraftarın Başkan Süleyman Urkay’ı yumruklaması sonrasında yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısının ayrıntıları netleşmeye başladı.

Teknik Direktör Selahattin Dervent’in sözleşmesinin fesh edildiği toplantıda olağanüstü kongre kararı alındığı, Başkan Süleyman Urkay tarafından açıklanmıştı. Ancak toplantıda böyle bir karar alınmadığı ileri sürüldü.

Başkan Urkay’ın olağanüstü kongre istediği, eğer bu yönde karar alınmazsa istifa edeceğini söylediği, ancak yönetimin bunu kabul etmediği öğrenildi. Yönetimde Başkan Urkay’ın görevine devam etmesi, olağanüstü kongreye de gerek olmadığı görüşünün hakim olduğu belirtildi.

Tüm bu gelişmelerin ardından Denizlispor’daki belirsizlik sürüyor. Başkan’ın olağanüstü kongre kararında ısrarcı olduğu biliniyor. Ancak Denizlispor yönetiminden henüz kongre yapılıp yapılmayacağına ilişkin resmi bir açıklama yapılmış değil.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..