REKLAMI GEÇ

DENİZLİSPOR’DA NELER OLUYOR NELER!

DENİZLİSPOR’DA NELER OLUYOR NELER!

Denizlispor’da Youla krizi oyuncunun kente dönmesi ile bitiyor mu? Denizlispor Koleji kime kiralandı? Horoz hazırlık maçında kimle oynayacak?

/ DENİZLİSPORHABER / 14 Ağustos 2010 Cumartesi, 16:28

İzinsiz olarak Bolu kampına katılmayan ve noter kanalıyla tutanak hazırlanan golcü futbolcu Youla, Denizli’ye geldi. Denizlispor’a geçen sezonun ortasında transfer edilen Gineli oyuncu Youla, Bank Asya 1.Lig’de oynamayı düşünmediği açıklamıştı. Sezon başında Denizli’ye gelen ancak Bolu kampına izinsiz katılmayan Youla beklenmedik bir anda Denizli’ye döndü. Denizlispor yönetiminin antrenmanlara katılmadığı için tutanak hazırlattığı golcü oyuncunun kulübüne 20 günlük rapor gönderdiği öğrenilirken, Youla’nın durumu ile ilgili son kararın önümüzdeki günlerde verileceği kaydedildi. Denizlispor yönetiminin yıllık 750 bin Euro maliyeti olan Youla’nın alacağı parada indirim yaparak 300 bin Euroya inmesini teklif edeceği, bunun kabul edilmemesi halinde sözleşmenin karşılıklı feshedilmesi veya oyuncunun kiralanması yoluna gidileceği öğrenildi. Denizlispor Genel Menajeri Adnan Erkan, Youla’nın Fransa ve Belçika’da kulüp aradığını öğrendiklerini belirterek, “Youla Denizli’ye döndü. Biz de bu oyuncunun menajerini Denizli’ye davet ettik” dedi.

FETHİYE İLE HAZIRLIK MAÇI
Öte yandan Denizlispor Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Fethiyespor’la karşılaşacak. Yarın akşam Atatürk Stadı’nda oynanacak hazırlık maçında oyuncuların son durumunu görecek olan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, gidecek oyuncuları da bu maçtan sonra belirleyecek.

KOLEJ KİRALANDI
Denizlispor Koleji ise kiralandı. Büyük umutlarla yıllar önce satın alınan ancak bir türlü istenen duruma gelemeyen Denizlispor Koleji, aylık 45 bin lira bedelle Doğa Kolejleri’ne 10 yıllığına kiralandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..