REKLAMI GEÇ

Denizlispor’dan Yukatel’e teşekkür

Denizlispor’dan Yukatel’e teşekkür

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, ekonomilerde büyük hasarlara yol açan pandemi döneminde Yukatel’in tüm şartları zorlayarak verdiği desteğin zorlukları aşmalarında en büyük güç olduğunu bildirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 30 Haziran 2020 Salı, 16:31

Çetin, Denizlispor tarihinin en önemli ana sponsorluk anlaşmasına kendi dönemlerinde Avrupa’nın önemli telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Yukatel ile imza koyduklarını belirtti.

Yukatel’in, ana sponsorluğun yanı sıra göğüs reklamı ile de ekstra maddi kaynak sağladığını hatırlatan Çetin, şunları kaydetti:

“Denizlispor Kulübü yönetimi olarak Yukatel’in verdiği destek bize hem maddi hem de manevi güç verdi. Tüm dünyada etkisini sürdüren, her alanda olduğu gibi ekonomilerde de büyük hasarlara yol açan pandemi döneminde dahi, Yukatel’in tüm şartları zorlayarak verdiği destek zorlukları aşmamızda en büyük gücümüz oldu. Yukatel ile protokole attığımız imzaların dışında bir bağlılığımız var. Birlikte daha güzele yürüyeceğiz. Hemşehrimiz olan değerli kardeşim Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yusuf Karataş’a yönetim ve camiam adına teşekkür ediyorum. Denizlispor Kulübü kendisine destek çıkanları asla unutmaz.”

“BİZ YEŞİL-SİYAHLI YÖNETİMLE GÖNÜL BAĞLILIĞI KURDUK”
Açıklamada görüşlerine yer verilen Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş da Denizlispor Kulübü yönetimine olan güvenlerinin devam ettiğini belirterek, bundan sonra da desteklerini sürdüreceklerini vurguladı.

Denizlispor Kulübüne ana sponsorluğun yanı sıra maddi ve manevi destek verdiklerine işaret eden Karataş, “Protokole imza attığımız gün ne hissediyorsak, bugün de aynı şeyleri hissediyoruz. Denizlispor Kulübü Başkanı Sayın Ali Çetin ve yönetim kurulu görevde kaldığı sürece desteğimizi sürdürmeye kararlıyız. Denizlispor Kulübü ile olan ilişkimiz, imzaladığımız protokolle bağlı değil. Biz yeşil-siyahlı yönetimle gönül bağlılığı da kurduk. Sadece maddi anlamda değil, kulübün büyümesine katkı koyacak tüm projelerde yer almaya devam edeceğiz. Yukatel, hem Denizli hem de Türk futboluna olan desteğini sürdürmeye kararlı” ifadelerine yer verdi. DENİZLİ (AA)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..