REKLAMI GEÇ

‘DENİZLİSPOR’U ŞAMPİYON YAPACAĞIM’

‘DENİZLİSPOR’U ŞAMPİYON YAPACAĞIM’

Denizlispor’un yeni Başkanı Salih Amiroğlu, basın toplantısı yaparak, göreve başladı. Amiroğlu, “Hepimizi hayırlı olsun. Denizlispor’u şampiyon yapacağım. Bugünkü ödemelerin hepsini yaptık. Şu an bir sorun yok. Kamuoyu desteğini de alacağız” diye konuştu.

/ DENİZLİSPORHABER / 31 Aralık 2010 Cuma, 19:11

Uzun zamandır rahatsızlığı sebebiyle yönetim kurul toplantılarına katılmayan Denizlispor’un çiçeği burnunda başkanı Salih Amiroğlu, kulüp binasında bir basın toplantısı düzenledi.

Denizlispor’u sezon sonunda şampiyon yapacağını söyleyen Başkan Amiroğlu, bugün futbolculara ödenmesi gereken maç başı alacakları, transfer taksitleri, primlerin yanı sıra zamanı gelmiş vergi borcuyla birlikte 850 bin TL ödediklerini, kalan borçların ise yılbaşından sonra kapanacağını söyledi.

Eski başkan Mehmet Özsoy’un başkanlıktan ayrıldığını ancak yönetim kurulunda tuttuklarını dile getiren Amiroğlu, “Başkanlıktan ayrıldı ama resmi olarak yönetim kurulumuzda. Ama kendisi illa ki ben bırakacağım diyorsa ona da bir şey söyleyemeyiz. Aynı yönetim kurulu ve personelle yola devam edeceğiz. Bir değişiklik olmayacak. Şu an Denizlispor’da kulüpte herhangi bir problem yoktur, olmayacaktır da… Ayrıca transfer işlerini de hocamızla konuşup bir karara varacağız. Herkesin desteğini bekliyoruz. Bunu el birliğiyle başaracağız. Kentin önde gelen insanları Denizlispor’a zaten yardım ediyor, bize ederler mi, ederlerse iyi olur. Etmezlerse bir şey diyemem” açıklamasını yaptı. Rahatsızlığından dolayı uzun zamandır yönetim kurulu toplantılarına da katılmadığının altını çizen Başkan Amiroğlu, “Zaman zaman gelip yardımcı oluyorduk, şimdi artık hep buradayız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..