REKLAMI GEÇ

‘ELİMDEN GELENİ YAPTIM, DESTEK GÖRMEDİM BIRAKTIM’

‘ELİMDEN GELENİ YAPTIM, DESTEK GÖRMEDİM BIRAKTIM’

Denizlispor Başkanlığından istifa eden Mehmet Özsoy, şimdiye kadar elinden geleni yaptığını söyledi. Özsoy, şehrin ileri gelenlerinden destek alamadığı için görevi bıraktığını açıkladı

/ DENİZLİSPORHABER / 31 Aralık 2010 Cuma, 19:07

‘Şimdiye kadar bu kulübe 4,5 milyon TL para verdim’ diyen Özsoy, “Vali ve belediye başkanına söyleyerek bıraktım. Ben elimden geleni yaptım. Artık paraları ödeyemeyecek duruma geldik. Kimsenin kılı kıpırdamıyor ve kimseden de destek görmedik. Bu takımı ilk yarı lider olarak bıraktım. Sezon sonunda şampiyon görmek isterim. Yeni başkan Salih Amiroğlu arkadaşımız da gerekeni koşulsuz olarak yapacağı sözünü verdi. Eğer bu takımı sezon sonunda şampiyon olarak görmezsem bunun hesabını ağır sorarım” dedi.

Kulübün çok borcunun olduğunu ve bunu ödemek için ellerinden geleni yaptıkların kaydeden Mehmet Özsoy, kendisiyle birlikte gelen yöneticilerin de bırakmak istediğini ancak kulübün zarar görmesi için buna izin vermediğini açıkladı.

‘Biz her zaman Denizlispor’un menfaatleri için varız ve olacağız da’ diyen Özsoy, “Bugün futbolcuların peşinatları, maç başı ve transfer taksitleri var. Ayrıca vergideki taksitlendirmemizin ödemesi var. Kimse yardım etmedi. Yaklaşık bugün ödenmesi gereken 835 bin TL borç var. Biz şimdiye kadar gerekeni yaptık ama olmadı. Bu takım şampiyon olacaksa büyük bir kamuoyu lazım. Görevimi tamamen bıraktım. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın da istifa etmemesi için büyük çaba sarf ettim ve başardım” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..