REKLAMI GEÇ

Hakan Kutlu’dan istifa sonrası açıklama: Sorun kadro derinliğiydi

Hakan Kutlu’dan istifa sonrası açıklama: Sorun kadro derinliğiydi

Erzurumspor yenilgisinin ardından başkan ile yaptığı telefon görüşmesinde istifasını sözlü olarak veren ve takımdan ayrılan Teknik Direktör Hakan Kutlu süreci değerlendirdi. Kutlu, “Elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık. Ancak, sakatlıklar ve cezalılar sürecinde kadro derinliğinin yetersizliği, önde olduğumuz maçları bile tutamamamıza yol açtı” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 18 Nisan 2021 Pazar, 16:57

Denizlispor’un bu sezon görevden ayrılan 4. teknik adamı olan Hakan Kutlu, istifasının ardından açıklamalar yaptı.

Denizlispor’daki görevini yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonrasında karşılıklı olarak anlaşarak sonlandırma kararı aldığını belirten Kutlu, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösterdik” dedi.

Özellikle son iki haftada sakatlıklar ve cezalı oyunculardan ötürü kadro derinliğimizin yetersizliğinin önde oldukları maçları kaybetmelerine yol açtığını belirten Kutlu, “Takımın başında olduğumuz süre içerisinde hiçbir bahane üretmeden bize teslim edilen mevcut kadroyla en iyisini yapmaya çalıştık. Görev yaptığımız süre içerisinde bizlere fazlasıyla destek veren valimize, başkanımız, yönetim kurulu üyelerimize, futbolcu kardeşlerime, özellikle kulüp personeline ve Denizlispor camiasına teşekkür ederiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..