REKLAMI GEÇ

HATIRA KUPALAR SATIŞA ÇIKTI

HATIRA KUPALAR SATIŞA ÇIKTI

Denizlispor’un şampiyonluk kupasının minyatürü satışa çıktı. Yeşil siyahlı kulüp 1500 adet kupayı 1500 liradan taraftara sundu.

Selami Aydın / DENİZLİSPORHABER / 11 Temmuz 2019 Perşembe, 13:43

Süperlig hazırlıklarını sürdüren Denizlispor’da yönetim de gelirleri artırmayı planlıyor. Bu amaçla gerçekleştirilen projelerden biri olan minyatür kupa projesinde satışlar başladı. Yeşil siyahlılar geçen sezon şampiyon olarak tamamladıkları 1. Lig kupasının minyatürünü hazırlatarak taraftarın beğenisine sundu. Koleksiyon değeri olan kupalardan ilk etapta 1500 adet yaptırıldı. Yukatel Denizlispor Kulübü kupaları 1500’er liradan satıya çıkardı.İlk minyatür kupa satışını da Başkan Ali Çetin yaptı. Başkan Çetin kupayı  Ave Proje Taahhüt Yapı İnşaat A.Ş. yetkilileri Tarık Akhan ve Muzaffer Öktem’e yaptı.

Kulüpler için düzenli gelirler oluşturulması gerektiğini vurgulayan Başkan Ali Çetin, “Uzun bir aradan sonra yeniden Süper Lig’e çıktık. Lige uygun bir kadro kurma çabası içindeyiz. Süper Lig’de gelirlerimiz artacak ama giderlerimiz de aynı oranda artacak. Tek bir kaynaktan gelen mali destek yeterli değil, bunun için de projeler üretiyoruz. Kulübü borca sokmadan gelir kaynakları sağlamaya çalışıyoruz.  Daha önce bildiğiniz gibi çakmak ve bayrak projelerini yürüttük. Önemli oranda da gelir sağladık. Şimdi de minyatür kupa projesine başladık. Spor Toto 1.Lig şampiyonluk kupası ile aynı malzemeden minyatürlerini yaptırdık ve satışına başladık. Yönetim kurulu olarak kendi ilişkilerimizi kullanıyoruz. Bu sayede kulübe gelir sağlamaya çalışıyoruz. İlk gün olmasına rağmen iyi başladı satışlar. Bu projeden de ciddi gelir elde etmeyi planlıyoruz. İlk satışımızı da Ave Proje firmasına yaptık. Kulübümüze destek oldukları için Tarık Beye ve Muzaffer Beye çok teşekkür ederim” dedi.

26,5 cm yüksekliğinde olan minyatür kupalar, gümüş ve altın kaplamadan oluşuyor. 1500 adetle satışa sunulan minyatür kupalardan, önemli oranda gelir elde edilmesi hedefleniyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..